şükela:  tümü | bugün soru sor
  • emekli olduktan sonra birbirinden alakasız, saçma sapan işlerle uğraşan dayılara döndü adam. o ses jüriliği, youtuberlık falan. mantar yetiştiriciliğini de tavsiye ederim. eniştem uğraşmıştı emekli olduktan sonra.

edit: mesajla söyleyen çok arkadaş oldu. karınca yetiştiriciliğine soyunmuş bile :)
  • iyi olmuş. bir dahakine “kovulurum, abi babam polis” diye ağlamak zorunda kalmaz.

beyaz’ı severiz, o da bizi hoş görsün.
  • çağa ayak uydurmuştur. bir yanlış hareket görmüyorum.

tek yanlış yorumların kapalı olması.
  • youtube'un kafasını anlamadan youtuber olmaya çalışması olarak da görülebilecek hareket.

22 sene yaptığı beyaz show'dan kalan bir alışkanlık olsa gerek; sansürcü, yasakçı zihniyete sağladığı uyumu youtube'da da sürdürmeye karar vermiş. videonun yorumlarını kapatmak herhalde youtube'a içerik üreten bir insan için en utanç verici ve acınası harekettir. eksini verdim sevgili beyazıt.
  • kanal d'nin magazin haberlerine rastladim az önce. enes batur, orkun ışıtmak haberleri doluydu. adam ne yapsın? piyasa oraya kaydı.
  • bence yenilikleri takip eden bir adam,diğer bir ifadeyle ise piyasayı kokluyor.o ses'te kitlesini elinde tuttu hatta çoğalttı.şimdi de sıra youtube'da.ne istiyorsa onu yapsın efenim,severiz kendilerini.
  • izlemeden yorum yapmayın bence, gayet güzel, eğlenceli bir video olmuş.
    yılmaz erdoğan'la da ağırlıklı olarak bu youtuberlığın geyiğini yapmışlar, tiye almışlar.

edit:imla
  • gayet sağlam paralar kazanabilir. acun'a ihtiyacı kalmaz.
    beyaz show gibi yapmacık bir program yapmaya da gerek duymaz.
    örneğin kısa kısa tiplemelerde yaparsa abone sayısı baya artar.
  • bir zamanlar alternatif pikniktube oluşturmuştu. nerden nereye. sen de teslim oldun kartele beyazıt.
  • emekli olduktan sonra bi masa bi kasa emlakçılık yapan dayılar gibi olmuştur.