şükela:  tümü | bugün soru sor
 • deneme amaçlı bir videosunu izleyecektim ki daha en başta videonun yorumlara kapalı olduğunu fark ettim. tv mi sandın burayı? videoya verilebilecek tek geri bildirim like ya da dislike. ben de her aklı başında tc vatandaşı gibi bütün videolarını izlemeden dislike bastım. tv kafasında devam et çok iyi fikir.
 • beyaz’ın hem youtuber hem de youtuber eleştirmeni olması durumu.
  youtube kanalı sahibi olmanın ucuzluğu ve saçmalığıyla dalga geçerek bir video çekmiş olması beni baya güldürdü açıkcası. tabi bu eleştiride ilk konuğu yılmaz erdoğan’ın ince giydirmeleri de çok yerinde olmuş.
 • koyduğun videoyu bipleyeceksen s. git kanal d de çalış dediğim olaydır.
 • oldukça talihsiz bir hadisedir. mesele sadece yaşlanmak, yaş almak değil; aslında hatta mesele oralarda bile değil. mesele anı yaşayamamak, zamanı koklayamamak, yakalayamamak. bu belki bir şekilde herkesin başına geliyor da kendisini komik zanneden bir ünlü ve ünlü kalmaya çalışan birinin başına gelip bir de bunun alenen, kamusal/sosyal/sanal alanda yaşanması çok vahim oluyor. ne yazık ki kendisinin ilk videosunu seyretme gafletinde bulundum, onca yoğunluğumdan verdiğim şu dakikalara acıdım. ah canım hele o yeleği, boyadığı bıyıkları ve garip yüzükleri ile yılmaz erdoğan ile sohbeti...tüketti. komik desen komik değil, genç desen hiç değil, zamane işi filan unutabilir bunları.
  genç kuşağın temsilcisi brooklyn carter yazmış " beyazıt öztürk, okan bayülgen, cem yılmaz, yılmaz erdoğan filan hala aynı vasatlıkta devam ediyor "diye. o sıkıldı, ben sıkıntıdan kafamı dahi kaldırmıyorum, o denli kötü. hepsi yani; tekil değil. ama türkiye burası kimse koltuğu bırakmaz, arkadan gelene yol açmaz. ne solcusu ne sağcısı ne topçusu ne şarkıcı türkücüsü.
 • genc suserler rahatsiz. ya kardesim size ne, adam ne yapacagini size mi soracak? elestirebilirsiniz tabi, ama sacma sapan seyleri degil.

  hele durun bir soluklanin adam yapsin isini, beceremez ve kotu bir youtuber olursa ozaman elestirirsiniz ne bu siddet bu celal?
 • dünyada değişen dinamikleri düşününce gayet de olağan bir durum bence. youtuber olunca beyaz'ın da dediği gibi kafada yumurta kıracak hali yok adamın, skeçlerine söyleşilerine youtube üzerinden devam edecek. haftada bir video çekeceğim demiş, çeksin. bence youtuber kelimesinin bizi rahatsız edişi bu olayın abuk subuk insanlar ve yapmış oldukları saçma sapan şeylerle anılıyor olması. yoksa youtube üzerinde çok kaliteli işler yapan arkadaşlar, çok da kaliteli yapımlar var.
 • eskiden internette ünlü olan televizyona geçerdi, şimdi ise televizyonda ünlü olan internete geçiyor.
  (bkz: internet dizileri)
 • bugün yılmaz erdoğan'la sohbet videosunu izledim. yılmaz erdoğan'da çok değişiklik yoktu hemen hemen her zamanki yılmaz erdoğan'dı. fakat beyaz bana çok tuhaf geldi. acıma desem değil üzülme desem değil. sanki koca adam sahipsiz küçük bir çocuk gibi. bir küçülmüş geldi bana. galiba üzüldüm biraz. tabi ki youtubedan kazanacağı para için yapmıyordur yani ben öyle düşünüyorum. başka bir şeylerin eksikliği ya da fakirliği var sanki adamda. sonuç olarak nedense hüzünlendirdi beni. umarım sadece eğlenmek için yapıyordur.