• medyanın internete kaymasıyla bir çok ünlü gibi, kendisinin de youtube’a geçmesidir. laf yapmaya gerek yok, kimsenin tercihlerini değerlendirecek değiliz.
  • oldukça talihsiz bir hadisedir. mesele sadece yaşlanmak, yaş almak değil; aslında hatta mesele oralarda bile değil. mesele anı yaşayamamak, zamanı koklayamamak, yakalayamamak. bu belki bir şekilde herkesin başına geliyor da kendisini komik zanneden bir ünlü ve ünlü kalmaya çalışan birinin başına gelip bir de bunun alenen, kamusal/sosyal/sanal alanda yaşanması çok vahim oluyor. ne yazık ki kendisinin ilk videosunu seyretme gafletinde bulundum, onca yoğunluğumdan verdiğim şu dakikalara acıdım. ah canım hele o yeleği, boyadığı bıyıkları ve garip yüzükleri ile yılmaz erdoğan ile sohbeti...tüketti. komik desen komik değil, genç desen hiç değil, zamane işi filan unutabilir bunları.
    genç kuşağın temsilcisi brooklyn carter yazmış " beyazıt öztürk, okan bayülgen, cem yılmaz, yılmaz erdoğan filan hala aynı vasatlıkta devam ediyor "diye. o sıkıldı, ben sıkıntıdan kafamı dahi kaldırmıyorum, o denli kötü. hepsi yani; tekil değil. ama türkiye burası kimse koltuğu bırakmaz, arkadan gelene yol açmaz. ne solcusu ne sağcısı ne topçusu ne şarkıcı türkücüsü.
  • genc suserler rahatsiz. ya kardesim size ne, adam ne yapacagini size mi soracak? elestirebilirsiniz tabi, ama sacma sapan seyleri degil.

hele durun bir soluklanin adam yapsin isini, beceremez ve kotu bir youtuber olursa ozaman elestirirsiniz ne bu siddet bu celal?
  • dünyada değişen dinamikleri düşününce gayet de olağan bir durum bence. youtuber olunca beyaz'ın da dediği gibi kafada yumurta kıracak hali yok adamın, skeçlerine söyleşilerine youtube üzerinden devam edecek. haftada bir video çekeceğim demiş, çeksin. bence youtuber kelimesinin bizi rahatsız edişi bu olayın abuk subuk insanlar ve yapmış oldukları saçma sapan şeylerle anılıyor olması. yoksa youtube üzerinde çok kaliteli işler yapan arkadaşlar, çok da kaliteli yapımlar var.
  • eskiden internette ünlü olan televizyona geçerdi, şimdi ise televizyonda ünlü olan internete geçiyor.
    (bkz: internet dizileri)
  • bugün yılmaz erdoğan'la sohbet videosunu izledim. yılmaz erdoğan'da çok değişiklik yoktu hemen hemen her zamanki yılmaz erdoğan'dı. fakat beyaz bana çok tuhaf geldi. acıma desem değil üzülme desem değil. sanki koca adam sahipsiz küçük bir çocuk gibi. bir küçülmüş geldi bana. galiba üzüldüm biraz. tabi ki youtubedan kazanacağı para için yapmıyordur yani ben öyle düşünüyorum. başka bir şeylerin eksikliği ya da fakirliği var sanki adamda. sonuç olarak nedense hüzünlendirdi beni. umarım sadece eğlenmek için yapıyordur.
  • gayet normaldir.
    beyaz bey show yaptığı zamanlar sanırım yaşının verdiği belirtilerle, konuklarına rahatsız edici şakalar yapmaya başlamıştı.
    insanlar beyaz'dır diye ses çıkartmıyordu. fakât beyaz show'un asıl bitme nedeni konuk bulamıyor oluşuydu.
    belki kendini toparlar bu kanal sayesinde. andropozu atlatsın çocuk.
  • sevindiğim hadisedir çocukluğumun gülen yüzüdür beyazıt öztürk koca kadın oldum hala da öyle iyiki yootuber oldu daha çok izleme imkanımız var artık. yılmaz erdoğan'la çektiği video da çok güzel olmuş herseye de karşı olmayın ya çok ciddiye alıyorsunuz herseyi :))
  • su an ortayasima geldim en son lisedeyken beyaz izleyip gulmustum bir de simdi izledim. televizyon denen bok cukurunu artik sadece hayatsizlar izliyor.

ayrica artik format karsima cikanlardan birini izliyeyim degil ne izlemek istiyorsam onu acip izleyeyim formati.

dolayisiyla iyi yapmistir. yarin obur gun netflixe birsey yapar.

belki podcast yapar ki onu da bence mutlaka dusunmesi lazim. conan o brienin podcasti var mesela gayette guzel. unluler falan geliyor yine. okuyorsa mutlaka dusunsun. ben izlermeye devam eder miyim bilmiyorum ama mutlaka bir boslugu dolduracaktir.

simdinin 50+ kitlesi goctugunde2 artik tv kavrami bugunku haliyle var olmayacak.
hesabın var mı? giriş yap