şükela:  tümü | bugün
  • taciz ve tecavüz için siyasi yön/hedef seçen sığır. (#74411244)

(bkz: çomar)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • oksijen israfı. (#74538478)
  • her başlığa, her lafa maydanoz olan ilgi budalası sefil troll.

daha temiz bir sözlük için,

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • tipik bir akpli. sevgilim bana versin ama anam* bakire olsun kafasında. bu kafayla giderse çok değil üç vakte kadar sikerler bunu.
  • bi kaç entrysine bakınca bu sığırlıkla bu mecrayı nerden duyduğuna şaşırdığım gereksiz kişi.

o derece.
  • dans ettiği takdirde kız arkadaşını dövebileceğini söyleyen iğrenç insan. bi insan kız arkadaşını pataklayacak cesareti nereden alır amk? akıl alır gibi değil. girdiği entry’yi silerse diye ekran görüntüsü de aldım. gerekirse bu konuda başlık açılıp uçurulmalı kendisi. zira böyle iğrenç insanlar burada barınmamalı.

(bkz: #74568196)

edit: korktu ve girdiği entry’yi sildi. ss almıştım. buyrunuz
  • şu siteye alırken iq testi yapmaları lazım. o entryimde dans etmek iyidir güzeldir demişim,tv de amı götü dağıtacak kadar sarhoş olduğunu görsem kız arkadaşımın pataklarım demişim. 70 iq lü tipler yazar olunca böyle oluyor. ekran görüntüsünü al götüne sok. kasacağınız duyarı sikiyim kodumun meriçleri kız arkadaşıma nasıl davrancağım sana mı düştü kodumun 31 ci eziği

olmayan pataklama için kastığın duyarı sikiyim ayrıca.
  • "o entryimde dans etmek iyidir güzeldir demişim" diyerek girdiği entry'i savunan ancak sonrasında o entry'yi silen yaratık. madem girdiğin entry sorunsuzdu, neden sildin; eğer entry sana göre de hoş değilse neden ben kötü bir şey demedim diyerek savunma pozisyonundasın?
  • 3-5 meriç tutuştu diye entry silecek halimiz yok, entry yi ben silmedim. o kadar zırlamışınız ki modlar silmiş

https://ibb.co/i4ygth

2 tane meriçe kapak taktım diye sevinemiyorum zira dengim değiller : ) bunlardan korkup entry silsem hakketen adamlığımı sorgularım : )
  • cahil mi desem, psikopat mi desem, ne desem bilemedim.
    sanki kiz arkadasini pataklamis da, duyar kasiyormusuz. bilal'e anlatir gibi anlatalim:

kiz arkadasini (ya da karini), dovemezsin. hareketlerini begenmedigin insan(lar)la iliskiye girmezsin olur biter. velev ki girdin, anlasamiyorsan ayrilirsin. kiz arkadasin (ya da karin), senin malin degil. sen onlarin "terbiye"sini veremezsin.

tv'de, medyada gordugun kadinlar hakkinda da, nefret soylemi icinde degillerse, ileri geri konusamazsin. hani diyorsun ya, kiz arkadasina nasil davranacagini bize mi soracaksin, diye. o laf ettigin kizlar da, nasil yasayacagini sana sormuyor, sormayacak.

siddete bu kadar meyilli olduguna gore, siddetle buyutulmussun. annen mi dovdu, baban mi dovdu, kim seni ruhen bu kadar kirlettiyse, gecmisinle de onunla da hesaplas (dovme, konus). belki insanliga faydali biri olursun.