şükela:  tümü | bugün
 • oksijen israfı. (#74538478)
 • her başlığa, her lafa maydanoz olan ilgi budalası sefil troll.

  daha temiz bir sözlük için,

  (bkz: engelle)

  (bkz: başlıklarını engelle)
 • tipik bir akpli. sevgilim bana versin ama anam* bakire olsun kafasında. bu kafayla giderse çok değil üç vakte kadar sikerler bunu.
 • bi kaç entrysine bakınca bu sığırlıkla bu mecrayı nerden duyduğuna şaşırdığım gereksiz kişi.

  o derece.
 • dans ettiği takdirde kız arkadaşını dövebileceğini söyleyen iğrenç insan. bi insan kız arkadaşını pataklayacak cesareti nereden alır? akıl alır gibi değil. girdiği entry’yi silerse diye ekran görüntüsü de aldım. gerekirse bu konuda başlık açılıp uçurulmalı kendisi. zira böyle iğrenç insanlar burada barınmamalı.

  (bkz: #74568196)

  edit: korktu ve girdiği entry’yi sildi. ss almıştım. buyrunuz
 • şu siteye alırken iq testi yapmaları lazım. o entryimde dans etmek iyidir güzeldir demişim,tv de amı götü dağıtacak kadar sarhoş olduğunu görsem kız arkadaşımın pataklarım demişim. 70 iq lü tipler yazar olunca böyle oluyor. ekran görüntüsünü al götüne sok. kasacağınız duyarı sikiyim kodumun meriçleri kız arkadaşıma nasıl davrancağım sana mı düştü kodumun 31 ci eziği

  olmayan pataklama için kastığın duyarı sikiyim ayrıca.
 • "o entryimde dans etmek iyidir güzeldir demişim" diyerek girdiği entry'i savunan ancak sonrasında o entry'yi silen yaratık. madem girdiğin entry sorunsuzdu, neden sildin; eğer entry sana göre de hoş değilse neden ben kötü bir şey demedim diyerek savunma pozisyonundasın?
 • 3-5 meriç tutuştu diye entry silecek halimiz yok, entry yi ben silmedim. o kadar zırlamışınız ki modlar silmiş

  https://ibb.co/i4ygth

  2 tane meriçe kapak taktım diye sevinemiyorum zira dengim değiller : ) bunlardan korkup entry silsem hakketen adamlığımı sorgularım : )
 • cahil mi desem, psikopat mi desem, ne desem bilemedim.
  sanki kiz arkadasini pataklamis da, duyar kasiyormusuz. bilal'e anlatir gibi anlatalim:

  kiz arkadasini (ya da karini), dovemezsin. hareketlerini begenmedigin insan(lar)la iliskiye girmezsin olur biter. velev ki girdin, anlasamiyorsan ayrilirsin. kiz arkadasin (ya da karin), senin malin degil. sen onlarin "terbiye"sini veremezsin.

  tv'de, medyada gordugun kadinlar hakkinda da, nefret soylemi icinde degillerse, ileri geri konusamazsin. hani diyorsun ya, kiz arkadasina nasil davranacagini bize mi soracaksin, diye. o laf ettigin kizlar da, nasil yasayacagini sana sormuyor, sormayacak.

  siddete bu kadar meyilli olduguna gore, siddetle buyutulmussun. annen mi dovdu, baban mi dovdu, kim seni ruhen bu kadar kirlettiyse, gecmisinle de onunla da hesaplas (dovme, konus). belki insanliga faydali biri olursun.
 • hahahhahahahahhahahaha

  kız arkadaşıma daha el kaldırmadım, ama velev ki patakladım diyelim, size ne oluyor amk. bu ülkenin mahkemeleri var, şikayetçi olursa devlet gereğini yapar, olmazsa da size avucunuzu yalamak düşer : )

  ps: kadına şiddeti hiç bir zaman tasvip etmedim, lafın gelişi söylediğim cümle çarpıtıldı her zamanki gibi social justice warrior lar tarafından.

  duyar kasmaya ve elinizi sikmeye devam edin meriçler, belki bizim artıklarımızdan bir kaç damla size düşer.

  ps: hayatımda hiç bir kadına el kaldırmadım, otorite sağlamak için dövmeme gerek yok zira, her türlü lafımı dinliyorlar :)