şükela:  tümü | bugün
 • bir sinema portalı*.
 • (bkz: beyaz perde)
 • vizyondaki filmlerin oynadığı sinemaları ve seanslarını vermesiyle zuxxinin kapanmasının yol açtığı gediği kapayan, ama izleyenlerin yorum yaptıkları bölümde sıklıkla rastlanan embesil düzey ile içimdeki vandalı uyandıran* bir site. tasarım açısından sıkıcı ve kullanışsız bulduğumu belirtmeliyim.

  sinema eylence diyil sanattır ustelik yedincisi başlığında irdelenmiş kimi film yorumlarının sahibine bu sitede rastlayabiliriz. ayrıyetten birbirlerine ne kadar zeki ve üstün olduklarını ispatlamaya çalışan sürüyle ibişin film yorumu sayfalarında fol yok yumurta yokken tartışma çıkardıklarını, laf sokuşturduklarını görüp yukarıda bahsi geçen embesil düzey hakkında fikir yürütebilirsiniz...
 • (bkz: sinemafanatik)
 • wap hizmeti de bulunan site.
 • artıyor kara çarşaflılar
  yurdumun her köşesinde
  neden olacak
  siyaha boyanıp
  kadınlara giydiriliyor
  yıkılan sinemalardan
  geriye kalan
  onca beyaz
  perde!

  sunay akın - antik acılar
 • herhangi bir yerli arama portalında sinema başlığıyla arama yaptığınızda karşınıza çıkan ilk on adresten biri.bazı yabancı sitelerce link verildiğini de görmüşlüğüm var.
  yurdum insanının hemen hemen her alanda kapılmış olduğu "üretmefobia" hastalığının gözümüzü korkuttuğu şu dönemlerde özgün atılımlar ve azim sonucu ortaya çıkartılmış sinema portalı.
  bir film kritiğini yazmak için alışılagelmiş sözcüklerin dışına çıkılıyor olması o yazının yazılmış olması için saatlerce uğraşıldığı,sözü edilen entel kıvama uymaya çalışıldığının göstermesinin tersine bu kıvamda yaşayan,sözcük daarcığı geniş insanoğularının da varlığına işaret olabilmektedir.

  bir sinema sitesinden ne istersiniz efendim?
  "ne nerde söylesin,kritik yapsın,ev sineması için tavsiyede bulunsun,gelmiş-geçmiş hatta gelecek olandan haber versin,forum yapsın ben de yazayım(sonra benim yazdıklarımdan onlar sorumlu olsun!!),ilgili linklere göndersin beni uçayım ordan oraya,sonra kitapmış,müzikmiş onlardan dem vursun,hee bi de masal kıvamında bilgi versin bana..."

  buyrun efendim burdan yiyin...