şükela:  tümü | bugün
 • akp beyaztürkleri dövdükçe oyları artar
  (bkz: gezi olayları)
  polisiyle, toma'sıyla günlerce beyaztürklere canlı yayınlarda meydan dayağı atılmıştır.. bütün dünya ayağa kalkarken necip türk milleti tv başında çekirdek çitleyerek, dayak festivali izler gibi izlemiştir. keyifle... yılların intikamı alınıyormuşcasına yüreği serinlemiştir.. zaten sonrasında sandıkta akp'nin oyları artmıştır..

  niye..? çünkü bu beyaztürkler
  asker(subay),
  savcı,
  doktor,
  avukat,
  eczacı,
  mühendis,
  işveren,
  vb... olarak kendilerini cumhuriyetin sahibi zannederek onyıllarca milleti itip, kakmışlar... her fırsatta ezip, sömürmüşlerdir.. daha çok kazanmakla yetinmeyip, milleti aşağılayarak üstünlük taslamışlardır..

  milletin birikmiş intikam hislerine akp sahip çıkmış... millete rövanş vaatetmiştir.. ve turnayı gözünden vurmuştur..

  beyaztürkler'den intikamı projelendirmiştir.. her proje ile bin "ooohhhh...!!!" almıştır.. 'oh'ların 'oy'a dönüşmesi zor olmamıştır..

  (bkz: tam gün yasası) doktorlar ağladıkça millet sevinmiştir.. kendi vergileriyle yaptırdığı hastanelerde, maaşını ödediği doktorlarhın aşağılamaları aklına gelmiştir.. ödediği bıçak paraları boğazına düğümlenmiştir..

  (bkz: ergenekon)
  (bkz: balyoz davası) her darbe döneminde bu subay takımının ettiği zulümler aklına gelmiştir

  (bkz: hsyk düzenlemeleri) hakimler, savcılar ağladıkça bitmeyen davalar, adaletsiz kararlar aklına gelmiştir

  (bkz: kare kod uygulaması) eczacılar ağladıkça, pahalı diye alamadığı ilaçlar aklına gelmiştir..

  bkz:
  bkz:
  o kadar çok 'bkz' var ki... yeni yeni devreye giren "gata hastaneleri", "proje okulları".... say say bitmez..

  "gezi olayları" beyaztürklerin çocuklarına atılan dayakların festivaleşmiş finali olmuştur. millet tekrarını dörtgözle beklemiş lakin beyaztürklerin çocukları erken havlu atmıştır...

  işin özü

  beyaztürk dövmek akp sporu

  olmuştur..
 • (bkz: engelle)
 • tipik bir (bkz: orgutlu eyleme gecen cehalet) övme başlığıdır.

  şimdi yıllardır ağızlara sakız edilen o "elitist!" "beyaz türk!" denilen şeyin ne olduğunu, o sözlerle kimlerin kasdedildiğini anladınız mı? hedef, tümden okumuş kesimdir! bu ülkede okumuş kesime hayat hakkı tanımamaktır.

  diyeceğim de "kime anlatıyorum ben?" diye düşünüp vazgeçiyorum. buyrun işid dervişinin tezgahına. bu bokları başınıza sardınız, şimdi aaaafiyetle yiyin bakalım!
 • ergenekon, balyoz soruşturmaları ve hsyk düzenlemeleri cemaatin güçlenip darbeye tevessül etmesindeki ana etkenler olduğundan cemaatçi hezeyanına benzeyen bir söylemdir. şu an hsyk yapısının tekrar değiştirilmesi konuşulurken ve ergenekon, balyoz soruşturmalarından bir kişi dahi içerde değilken bu faaliyetleri övmek sadece cemaatçiden beklenebilir.

  ayrıca bkz. halkı kin ve düşmanlığa tahkir veya aşağılama

  kısacası cumhuriyet savcıları göreve...
 • başlığı açan yazarın tarif ettiği beyaztürk bir ırk ya da babadan oğula geçen bir unvan değildir. yazarın aymazca ikiye böldüğü halkın okumuş kesimidir.

  çalış, senin de olsun.
 • bu mu sözlük ruhu..
  hemen troll yaftası, engelle, savcıları göreve çağır...

  n'oldu "gezi ruhu"ndaki asimetrik beyaztürk zekasına..?