şükela:  tümü | bugün
  • çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum kendisinin. birçok videosunu izledim ama en son izlediğim hayatının tutkusu videosu kadar içime işleyen videosu az olmuştur. öyle derin sorular ki duyduğum anda içimde bir hareketlenme oldu adeta. uygun bir zamanda cevaplamayı düşünüyorum.
  • youtube'ta çok değerli içerikler aktaran psikolog. fenomen psikolojide çalışmakta imiş.
  • youtube videolarını sıkı takip ettiğim psikolog. videolarda anlattıkları birebir karşısındakiyle olan seanslara ait olmadığı için biraz genel konular taşıyor, fakat bu genellik içerisinde kafanızı kurcalayan bazı sıkıntılarınıza veya sorularınıza cevaplar bulabiliyorsunuz.

açıkçası anlattıklarının dinleyen üzerinde olumlu hava yarattığı kesin. ankara'da oturuyor olsaydım, kesin danışmak için kendisine giderim. her şeyi geçtim, youtube üzerinden verdiği emek çok büyük saygıyı hakkediyor.
  • istanbul, gazi ve esenyurt üniversitelerinde eğitim almış. sonuncusu diğer ikisinin ciddiyetini bozuyor.
  • param olsa gider uzun uzun dökülürüm, sökülürüm. videolarını çok beğendim. fakat neden bilmem ama bi eksiklik hissi baskın geliyor. bişey eksik ama henüz bulamadım. bulursam yazarım...
  • youtube'ta harika videolar paylaşan iyi bir psikolog. severek dinliyor ve izliyoruz efenim.