şükela:  tümü | bugün
  • çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum kendisinin. birçok videosunu izledim ama en son izlediğim hayatının tutkusu videosu kadar içime işleyen videosu az olmuştur. öyle derin sorular ki duyduğum anda içimde bir hareketlenme oldu adeta. uygun bir zamanda cevaplamayı düşünüyorum.
  • youtube'ta çok değerli içerikler aktaran psikolog. fenomen psikolojide çalışmakta imiş.
  • youtube videolarını sıkı takip ettiğim psikolog. videolarda anlattıkları birebir karşısındakiyle olan seanslara ait olmadığı için biraz genel konular taşıyor, fakat bu genellik içerisinde kafanızı kurcalayan bazı sıkıntılarınıza veya sorularınıza cevaplar bulabiliyorsunuz.

açıkçası anlattıklarının dinleyen üzerinde olumlu hava yarattığı kesin. ankara'da oturuyor olsaydım, kesin danışmak için kendisine giderim. her şeyi geçtim, youtube üzerinden verdiği emek çok büyük saygıyı hakkediyor.
  • istanbul, gazi ve esenyurt üniversitelerinde eğitim almış. sonuncusu diğer ikisinin ciddiyetini bozuyor.
  • param olsa gider uzun uzun dökülürüm, sökülürüm. videolarını çok beğendim. fakat neden bilmem ama bi eksiklik hissi baskın geliyor. bişey eksik ama henüz bulamadım. bulursam yazarım...
  • youtube'ta harika videolar paylaşan iyi bir psikolog. severek dinliyor ve izliyoruz efenim.
  • hayatın çeşitli detaylarına dair bazı şeyler bulabileceğiniz, aslında bu detayların hayatımızda ne kadar yer kapladığını anlayacağınız, bir şekilde şimdi ya da gelecekte izleyince “aaa harbiden ya!” diyeceğiniz videolar yayınlayan uzman psikolog. ara ara televizyonlarda da görsek de youtube kanalında daha başarılı olduğunu düşünüyorum. psikologlara karşı olan önyargımı da kırmış bulunuyor kendileri.
  • yeni videolarını aksatmadan yayınlıyor. şahsen bana faydalı geliyor. ses tonunu ve konuşmalarını samimi buluyorum
  • kendisi bugün instagramda benim hakkımda yazmak istersen sayfayı kaydır diye story atmış madem ben de bir şeyler yazayım dedim.

öncelikle video içerikleri oldukça güzel. ben pek youtube'da kişisel gelişim videosu izleyen bir şahsiyet değilim fakat nedense beyhan budak sayfasını farketmeden izliyor buluyorum kendimi. sanırım farkı diğer bazı meslektaşlarından farklı olarak karşısında olan insanı anladığını hissettirerek videolar sunması.

ayrıca dün paylaştığı videosunda oğlundan bahsedip yine bir konuya değinmiş. sanırım kendi geçmişimden dolayı en çok etkilendiğim video o oldu.

prim yapmaya çalışmadan, faydalı şeyler vermek isteyen insanları çok imreniyorum. kendisinde de bunu hissettim.

yolu açık olsun.