şükela:  tümü | bugün
17 entry daha
  • psikoloji alanında yetkinliği ülke sınırlarını aşmak üzere. ama biraz fazla pohpohlanmayı seven yapısı var.

edit: beyhan hoca entryi okumuş. instagram storysinde de baya gülmüş. hocam bunu okuyacağınızı umuyorum. samimiyetinize güvenerek pohpohlanmak kelimesini kullandım zaten . sizi işinizden dolayı yermem mümkün değil mesleki kariyeriniz mesleki donanımınız hakkında yıkıcı yorum yapmam söz konusu olamaz. sizi takip ettiğim ve bireysel paylaşımlarınızdan yola çıktığım kadarıyla öyle bir yapıya sahip olduğunuz hissiyatına kapılmış olabilirim. buna saygı duyacağınızı da biliyorum. sevgi ve saygılarımla.
  • severek takip ettiğim, bana ilham veren bir psikolog. bazen o kadar dibe batiyorum, o kadar çaresiz hissediyorum ki fakat ne zaman onun kanalına girsem kendimi motive edecek bir video bulurum. sherlock holmes'e ilgi duymaya hemen hemen aynı yaşlarda başlamışız geçtiğimiz günlerde baker 221b ye gitti ne kadar mutlu oldum sanki onun yerine ben gezdim ingililtere'yi. iyi ki zor bir dönemimde ınstagram'da kendisinin gönderisine rastlayarak tanıdım beyhan beyi. gezmeyi de çok seviyor kars, mardin,ingiltere, lale tarlası ve hatirlayamadimlarim o güzel yerlerde çektiği videolarla gönlümüze adeta taht kurdu. sayesinde yaz tatilim anlam kazandi;. satrancı, ingilizcesi, ımdb filmleri vs. her sabah motive edici gönderileriyke uyanmak ise ayrı bir zevk. ailesine, yaşam tarzina, hayat felsefesine ( ya tehammül ya sefer), azmine gıpta ediyorum kimi zaman. yaptığı başarılı işler sonucunda güzel geri dönüşler alması su götürmez bir gerçek asla kendisini öven bir insan değil sadece işini gerçekten güzel yapiyor. ve ortak noktalalarımızdan en güzeli ankaraliyiz. daha çok başarılar elde edeceğine inanıyorum ted konuşmasının youtube'a gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. saygılarımla
3 entry daha