şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yemekteyiz ekibi bu sene iyi işler yapıyorlar. herkese gülümseyip düşük puan veren abla, kont drakula'nın istanbul şubesi, efemine tavırlı ama üç erkek evladı büyütmüş emekli memur amca gibi tiplerle gündüz kuşağında çok iyi iş çıkartıyor.
  onur bey'in yarışmaya kattığı hava, yeri geldiğinde yarışmacıların dedikodusunun yapılması, yeri geldiğinde dış ses denilen itici ses tonunun ortalığı fişfirlemesi programı ilgi çekici hale getiriyor.
  bazen kurgu olduğunu düşündüğümüz, hatta oynadığını düşündüğümüz tipler de arzı endam ediyor programda.
  gelmeden önce önternetten baktım bu yemeğin tadı böyle değilmiş diyen mi ararsınız, çerkes tavuğu trakya yemeği diyen mi ararsınız, aşçıyım diye başlayıp aşçı yardımcılığı ile haftayı bitiren mi ararsınız bir sürü tip ile karşılaşıyoruz.
  dikkatimi çeken konu ise tartışmaya hevesli tiplerin kontrolsüzce kurduğu cümlelerin altında kalmaktan çekinmemeleri. dunning kruger etkisi için bir quasi experiment yapmak isteseniz yemekteyiz cast ekibinin seçtiği bireyler oldukça verimli sonuçlar verecektir.
  neyse lafı uzattık. evet bazı kısımlarının kurgu olduğunu, bazı kısımlarının senaryo olduğunu düşünsem de yemekteyiz bu sene iyi iş çıkartıyor.
  gelelim bu hanım ablaya. aslında çok açık bir şekilde türkiye'de kadının loblarının beyinde değil kalçada olduğunu anlatmış. bence de kalçadaki loblar daha iyi.
  kalça lobuna güvenenler yeşillendirsin.