şükela:  tümü | bugün
  • tipik bir harici hard disk gibi işler. mütemadiyen ta derinden, uzaklardan, çocukluktan, hatta daha doğmamışken yeryüzünde olan ne varsa beyninde gizli saklı duruyör.
  • az önce gerçek yüzünü gördüğümdür. suratına baka baka yazıyorum hala devam ediyor, emre aydın'la aynı evde yaşıyormuşum meğersem. tabi hala yanında harici hard disk olma özelliği ve türkçe dersi verme kabiliyeti de tam gaz devam etmekte. an itibarıyla sourberry'de çalan şarkılara aaba kafiye diyerek eşlik ediyor. daha bu entry bitmeden izlediği video'nun abidik gubidik müziğini de kattı dosyalar arasına, farkında değil. allahım sen büyüksün.
  • sourberry'deki dinleyicim. şarkılara eşlik ediyormuş ne güzel. sevindirik oldum.
  • fisher price, dora adlı oyuncağı beyimsiz kişisinin çocukluğuna ithafen çıkarmıştır. tanıyan bilir. tanımayan da fotoğrafından bilir. aynısı lan!
  • ufak bir ameliyat geçirmiş yazar.kendisine buradan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.*
  • istanbul'a ayak basmış yazar.istanbul özlemişti kendisini.elimde olsa hasta olmasam gider kendisini karşılardım ama artık bir daha ki sefere.hoş geldin istanbul'a sayın yazar.kırmızı halılar serildi önüne şaşırmasın ben yetkililere söyledim onlar halletti o işi.*
  • içime şeytan kaçmış gibi göründüğümü söyleyip, olmayan keyfimi daha da kaçıran ev arkadaşım.
    oysa sadece ders çalışmamak için yapılan anlamlı ve anlamsız hareketleri pratik ediyordum.

bir daha kendisinden haber alamazsanız biliniz ki ısıttığı yemeği yedikten sonra canına kıyabilirim. (ama çok ısıtmış, gecikme olacak.)

bunu bana yapmayacaktın ulen!
  • mutlu olsun.hep gülsün.anı yaşasın geleceği değil ama sadece içinde bulunduğu mutluluğu yaşasın.samimi olarak söylüyorum onun mutluluğu ile mutlu olurum o kadar severim.sevilmenin tadına varsın.candır gerisi yalandır.

bu arada turşu dükkanı için yatırım işlerini hallettim.kendisine söylüyorum mekanıda kendisi baksın.turşu üzerine yüksek lisans yaparız beraber.ama söyleyeyim en iyi turşu suyu limon ile olur*
  • iyice anladım ki entry girmek için evden gitmemi bekliyor. zira ne zaman evde olmasam coşuyor da coşuyor, arka arkaya yeni inciler dökülüyor.

acaba ben yaratıcılığını mı engelliyorum? yoksa yazar tıkanması mı yaşıyor benimleyken?

anarşik demiş bir de bana, hadi sözlük zaten densiz demiş bir kere lakin kendisine alındım. ben ve anarşi ha? o zaman selofanda anarşi* der giderim.
  • gerçek bir san'atçı.
    biraz van gogh, biraz picasso.