şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle beyin kıvrımları diyeceğim versus.
    vücut kıvrımlarının muhatabı bol bol testosteron iken beyin kıvrımlarının muhatabı zekadır. fiziksel görünüm er ya da geç deforme olur; ancak zeka her daim tazeliğini korur. siz buna sapyoseksüellik dersiniz, ben ise tercih meselesi diyorum
  • beyin kıvrımları derler
    ama vücut kıvrımlarına bakılır

kimse dışını beğenmediğinin içini merak etmezmiş
  • vücut kıvrımı bir gece, beyin kıvrımı bir ömür efendim ;)
  • sadece zekayı seçerek popülist söylemlerin kölesi olmuş, kendini tanıma ve tanımlama cesaretini gösterememiş yazar karşılaştırması. (bkz: #88640350)

ikisini de aynı kefeye koyamayacağımız versus. bir arabanın tasarımı ve motor özelliklerinin arasındaki fark gibidir bunlar.
  • biriyle diploma alırsın öbürü ile tek taş aldırtırsın...
  • popülist takılmayın arkadaş.
    güzel bir popo ve ve dik göğüslerin yerini tutan bir beyin görmedim daha.

ama evleneceksen o kişiyle başka bak.
    ikisi de lazım.
  • vücut kıvrımları. bu çok seksist oldu ama genelde dış güzellik önemlidir. hayata bir sıfır önden başlarsınız, beyin kıvrımı ile fark açan bile gelir peşinizden dolanır. ortalama bir de akla sahipseniz, arada iki akıllı cümle de kurarsanız “ aaaa akıllı adam/kadın derler” hakkınızda.
  • dünyada iki majör yalan vardır ki bunlar birtakım insanları peşinden sürüklerler. bunlardan ilki düz dünya teorisiyken; ikincisi ise önemli olan iç güzelliği saptamasıdır. bu iki yalandan korunmak için her zaman fizik ve biyolojiyi referans alınız.
  • birinin varlığından bakarak emin olamazsın.
  • beyin kıvrımı demeyin arkadaşlar. evrimci arkadaşlar hemen "eş arayan yaratıklar sağlıklı bir dişi bulmaya bakar bunu da dış görünüşün güzelliği ile anlayabilir" falan diyecek. ayrıca yukarlardaki bir arkadaşa da katılıyorum. dış görünüşü ilgini çektiği zaman konuşmaya başlarsın.