şükela:  tümü | bugün
  • 'sadece yutkunmamanızı istiyorum sizden' dedi.
    'mümkün olduğunca' dedi.
    'insanlık hali,şu butonu elinizde tutun, endişelenirseniz...'
    dedi.
    allaam nası da kibardı..
    daha önceki:
    "iç organlarınızı kıpırdatmayın ama!!" kişisinin #68521900 yarattığı ve "sabaha karşı 04.00 da hastahanede bulunmak=acı haber"in beyindeki paniğini bi çırpıda nası da yatıştırdı..

hımm..gözlerimi açarsam klostrofobi yakama yapışır ama merak da ediyorum... du bi bakiim..
    aa ışıklı bi ortam! sanki başka bi boyuta geçtim. gelirayak sitrencırs tings seyretmese miydim keşke. ahahaha burdan yaratığın olduğu boyuta mı geçicem acaba? yanıma mühimmat alsaymışım iyiymiş..en azından ışın kılıcımı..

mr dev bi mıknatıs mantığıyla hareket edip hücreleri ayrıştırıyor ve radyo frekansı yollayıp yerlerini belirliyorsa madem, şu sesleri bi değerlendirelim bakalım..

çivi çakma sesleri resmi çizdiğini gösteriyo olabilir. hani tahtaya milimetrik aralarla kademeleri farklı olarak çakılan çivilerle atatürk resmi yaparlar ya..

peki bu uzaktan gelen kapı tokmağı sesi de ne! dev mıknatısa rağmen hâlâ uyuyan hücrelerim mi var? radyo frekansını beğenmedilerse demek.. frekansını sevmedikleri istasyona kulak kabartmazlar da benimkiler..acık istasyonları tara, sevdikleri parça rast gelirse kalkıp oynayacaklarına kefilim ama bak!

hımm.. bu aralıksız tarama sesi scanner hissi verdi ya la! eskiz tamam, resmi scan edip vernikliyo demek ki..

çözdüm ben bu işi hocam!

ama ama ama...
    çok uzamadı mı bu! "hapsedecekler,çıkamayacağım!" hissimi zor tutuyorum!
    elim kolum bağlı olunca kimyam bozuluyor. gitmekle ilgili şeyler duymaya ihtiyacım var. hadi ama hocam!

şükür!
  • "ulan koskoca uçak nasıl uçuyor ya?"

bir de,

"gavur ne biçim yapmış lan, şu teknolojilere bak, dönüyor!"

bir takım örneklerdir.
  • kendisi adına üzülür, dertsiz tasasız bitmesini dilerdim, hayat arkadaşım sonuçta.
  • tümör geçer. başka ne geçsin tümer metin mi?
  • - gürültü beynimi sikti mr'da çıkar mı acaba.
  • şurada iki dakika uyusam ayıp olur mu?
  • acaba bu sacma sapan sesler beynimin kotu oldugunu mu soyluyor?

en kotusu de girmeden once “olebilirsiniz” adli kagiti imzaliyorsunuz. yani anlami olurseniz hastane sorumlu degil. belki gercekten cok nadir ve kalp hastasi olanlar icindir ama imzalatmalari serefsizlik.
  • mr’ı düşünürsen mr çıkar mr’da. bir nevi mr-ception.