şükela:  tümü | bugün
  • az önce facebook'ta gördüğüm video ile haberdar olduğum durum.

beyninde tümör bulunan arkadaşımız bir ameliyat geçirmiş fakat tümör büyük olduğundan tam olarak temizlenememiş ve yayılmaya başlamış. devlet hastaneleri de ameliyat yapmayı kabul etmiyorlarmış. genç arkadaşımızın annesi ikinci videoda kızının yaralarını gösteriyor ve insanın içi sızlıyor. bir el atalım arkadaşlar. durumu vahim ve acil.

video açıklamasına eklenmiş olan telefon numarasına şimdilik ulaşamadım. sanırım beyin tümörü ile savaşan 23 yaşındaki arkadaşımızın adı, bağlantı linkinden de göreceğiniz üzere gülüzar .

'''durumum çok acil... ameliyat olmam için büyük bir meblağaya ihtiyacım var. maddi ve manevi olarak çok zor durumdayız. lütfen bana yardımcı olun. tr550001000731578465565002 nolu iban numarasına yardimda buluna bilirsiniz. yurtdışında ki yardımlarınız için tr400001002719578465565006 euro iban numarası.
    benimle ileşime geçmek isteyenler için telefon numaram 05380378512 hesap numaraları nafia küçükkaya adına'''
  • (bkz: up)
  • up... biri yok olacak...
  • change.org de kampanya başlatalım...
  • (bkz: up) (bkz: up)
  • gündemde tutulması gereken yardım kampanyası. elimizden gelen yardımı yapıp gerekli makamların da haberdar olmasını sağlamak gerekli. bu uğurda naçizane bir up fazla olmamalı.
  • (bkz: up up)
  • maalesef devlet hastanelerinde 'bu tümör alınamaz, kimse de alamaz, alinabilse ben alırdım' diyen egosu göklerde vicdan yoksunu bölüm başkanları var. halbuki bu tümör alınabiliyor. tekrar çıkar veya çıkmaz söz konusu değil o.

bu genç arkadaşımızın tümörü de alınacak ve inşallah en kısa zamanda eski yaşantısına dönecek.

ne kadar meblağ'ya ihtiyaç olduğu da paylasilsa daha faydalı olacaktır.
  • (bkz: up up up)
  • up.