• aslında bütün niyetim youtube'dan üsküdar'a giderken dizisinin bazı bölümlerini izlemek biraz gülmekti. youtubeda bu aramayı yaptığımda karşıma çıkan şeylerle dumura uğradım, sözlükte bunun başlığı var mıdır irdelenmiş midir diye aramaya da inandım ama göremedim.

bu entryde sadece katibim şarkısıyla ilgili karşıma çıkan videolara yer veriyorum. anladığım kadarıyla bu da kendi içinde bir moda olmuş.

en eski tarihli video : galiba bu modayı bu ikili başlatmış. gelin hanımın da kapalı olmasından mütevellit kostümler ve yardımcı malzemeler en çok bunda gerçekçi. mendil atma mizansenini anlamayıp geline geri vermeye çalışan çocuk alkdfjhalkjf. çocuğun elinden mendili sertçe geri alan damat hareketi detayıyla bize o ruhu yaşattı.

yardımcı oyuncuların katılımıyla zenginleşen nişan girişi

yardımcı oyunculu düğünlü mizansen

özensizlik akan giriş: diğerlerinde fes var, şemsiyeler cicili dantelli, burda her şey çok özensiz en sonunda geline verilen çiçek bile fake. özensiz giriş.

veeeee ultimate video : aksini belirtmedikçe bütün merasimlerde çalan rumeli hisarı'nın yapılışı adlı güzide eserle başlayıp, bu entryde irdelenen katibim ile devam eden ama sonrasında akıl almaz yerlere giden garip video.
    çiftin bu videoyu oluşturdukları, bu repliklere çalıştıkları anları filan düşünüyorum... insanlar çok garip gerçekten.
    videoda arabesk rap düet playbackinden yeşilçam repliklerine, fake tokat atma mizanseninden tut yani hangisinden bahsedeceğimi bilmiyorum. allahtan sonra normal dans etmeye başladılar.
hesabın var mı? giriş yap