şükela:  tümü | bugün soru sor
 • beykozda 2 gundur kayip olan 12 yasindaki kiza 15 kisinin tecavuz etmesi olayidir. link

  bu nasil olaydir?toprak bizi kabul edecek mi ?

  topluca yanalim ya . lut kavmi gibi olduk.

  edit :@lan yine seviyor allah isimli çaylak yazarın verdiği bilgiyi paylaşıyorum
  "dogma buyume beykozluyum. olay soguksu mahallesinde oluyor. bende soguksukuyum. mahalledenin ozelliklerinden en bilineni uyusturudur. bonzai skank gibi maddeler satilir ve her kose basinda icilir. mahalle abileride(!) bunlari bilirler hem kendileri icer hem göz yumarlar"
 • demokrasinin sonucudur. 16 kişi içerisinde 15 kişinin 12 yaşındaki çocuğa tecavüz edilmesinin normal olduğu çoğunluğu göstermiştir.

  çoğunluk her zaman doğru bir karar verememektedir.
 • değil kabul etmek , sahibi ilan ediyor kardeş.
 • tanrı mı kulunu sınıyor yoksa kul mu tanrısını diye sorgulamama sebep olan iç yakan olay. kafirler cehenneme gidecek deniyor ama müslümanlardan yer kalacak mı bakalım.
 • bayağıdır cezaevlerinden linç haberi duymadık.
  birden aklıma geldi nedense.
 • psikolojik danışmanım.
  mesleğim boyunca cinsel istismar, ensest v.b. durumları ortaya çıkardım.
  tehditler mi dersiniz, okulu basmalar mı dersiniz.. türlü türlü baskılara maruz kaldım.
  bu konuda tek birşey söyleyeceğim: devleti ve halkıyla ihmal/istismar konusunda samimi değilsiniz. samimi ve gerçek çözümlerin peşinde olsaydı devlet ve halk; belki bu kızımızı kurtarırdık.

  edit1: #78781294
  edit2: bu konuda neler yapılabilir, çocuğa nasıl yardım ederiz, nasıl önleriz diye mesaj atanlar için muhteşem bir video bırakıyorum.
 • bu kişilerle kim evleniyor? hangi anne yetiştiriyor, hangi baba sorumlu. unutmayalım ki bu kişiler de bir ailede veya çevrede büyüdüler. bugüne kadar hiç mi fark edilmiyor? nasıl bir anne babalar bu kişileri yetiştiriyor?
 • lan sağduyulu birileri yok mu şunları takır takır indirecek amk memleketinde
 • haber sallama yalan haber olsun diye linke tıklarken dua ettim. hürriyet açıldı. allah kahretsin ne diyelim. ülke git gide katlanılmaz bir hal alıyor. ertesi güne uyanasım yok. güzel günler gördük, eskide kaldı yazık. sokaklarda oynayarak büyüdük şimdi gece dışarı çıkmaya korkar olduk.
  yine unutulup gider, 2 gün sonra başka bir şeye üzülürüz.
 • beyni olan şu suçları nasıl bir sosyolojinin, nasıl bir değer sisteminin, nasıl bir eğitim sisteminin, nasıl bir dinsel sistemin yarattığını farkeder.

  beyni olan, ötesi vicdanı olan sırf çıkarları için bir çeşit siyasal sistemi desteklemek yerine çözüm için toplumu dönüştürmeyi göze alır.

  bir yandan ırkçılığa yükleneceksiniz, bir yandan kadını aşağılayan değerlere yükleneceksiniz, bir yandan sürekli erkeklik öveceksiniz sonra
  idam!!!

  bu kadar basit değil mi?
  basit olan beyinleriniz.
  yaşam kültürünü bu hale getiren beyinleriniz.