şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: anten)
 • sadece kavgalarda degil, mesela hali sahada topu bir turlu kapamayip takim halinde deli danalar gibi ordan oraya ko$turmaya ba$ladigimizda, tezini hali saha konusunda vermi$ ve sükunetini muhafaza edebilmi$ bir arkada$imiz defansin gerisinden bagirir bizlere : "beyler sakiiiiiin!!!" o anda panik halimiz gecer, gorev yerlerimize doner, alan savunmasini ba$latiriz.

  bir insana panik halinde oldugunu hatirlatmanin sakinle$mesi icin gereken ilk $ey olmasinin, cem uzan'in yuzde sekiz oy almasindan sonra en $a$irdigim $ey oldugunu da itiraf etmeliyim.
 • hiç görülmemiştir ki bu kelam edildiğinde o beyler daha sakin olsun. gereksiz çaba. *
 • ya bu lafı birbirlerine ana avrat düz giden adamların arasına girerek o kadar çok söylemek istiyorum ki. böyle tam o ikisi göt deliğinden girip analarının amlarından çıkarken araya girip 'beyler sakin' diyicem. bi sessizlik olacak. 'haa taam yaa sakinleşelim bari' deyip ayrılacaklar. olsa yani böyle bişi süper olur.

  -senin göt deliğini sikerim orospu çocuğu ruhlu taşak kiri!!
  -ben de senin ananın amında bacını hoplatırım yavşak suratlı!

  +beyler sakin!..lütfen ama! bu yaptıınız çok terbiyesizce...
 • hiç unutmam bi gün halı saha maçı yapıyoruz.. kalede yine ben tabii.. rakip takım da karşıdaki laz bakkal'n tayfası.. ilk defa maç yapıyoruz onlarla da.. sahaya bi çıktılar hepsi tek tip forma zaten.. maç başladı, şov da başladı. rövaşatalar, voleler, orta sahadan 90'a vurmalar.. toplar kulağımın dibinden vızır vızır geçiyor, sesi çıkıyor. ilk 10 dakika 7-0 falan oldu.

  işte o esnada karşı takımın hafif göbekli libero abisi kendi takımına seslendi:

  "beyler sakin"
 • adını vermek istemediğim bir taraftar grubunun**** tekrarlayarak kendi içinde kavga etmesini sağlayabilen bir kelime öbeği.

  hayatımın en komik anıdır;

  göztepe soyak sitesindeki migros biletix şubesinden bilet almaya gelmiş sevgili fenerliler. biz de birkaç arkadaş migrosun yan tarafında içerde alkol alışverişi yapıp çıkacak olan arkadaşları bekliyoruz. bi' an bilet kuyruğundakilerden birisi "hop tamam beyler sakin!" dedi. dönüp baktık bi' itişme kakışma veya herhangi bi' sürtüşme yok. sonrası zincirleme gelişti;

  -beyler! (herkes ellerini sağa sola açıp etrafındakileri kendinden uzaklaştırıyor)
  -hop beyler tamam sakin! (uzaklaştırdığı kişileri hafifçe tutmaya başlıyor)
  -şşt aloo! sakin! (ufak ufak hareketlenmeye başlıyor ortalık)
  -alooooo! (hafifçe tutma işi baya üstü başı buruştururcasına sıkılaşıyor, aradaki mesafeler kapanıyor, itme-kakma başlıyor)
  -lan!! (çarşı karışıyor, yumruklar/tekmeler uçuşuyor.)

  hayatımda gördüğüm en fantastik olaydı. ortadaki kaosun, karmaşanın düşük tempodan sakin sakin başlayıp bir anda chaotic evil hale gelmesi şüphesiz ki olayı daha da fantastik kılıyor.
 • en önemli erkek vukuatlarından olan yatakhane kavgalarında mutlaka duyacağınız söz öbeği. taraflar en sonunda yaka paça iki uç odaya alınır.(bkz: zbfl)
 • bir önerme.

  bu herifler artık gidici. cemaat hardcore girdi. gezide götumüzü yırttık, yaraladık ama olmadı. cemaat gibi iceride filizlenmis tomurcuklarımız olmadığı için, sikerttiler bizi. olsun. artık kaçınılma son yaklaşıyor. sol frame pırıl pırıl. dezenformasyona gelen zibidiler yok hanidir. onlar da azalarak bitecek.

  ama gelgelelim ben gündemi sol frameden takip edeyim derken deli çıkıcam lan. ne oglum bu? 3 tane aynı başlık üst üste. "25 aralık anasın amı olması gerekliliği" birinde 2013 yok sadece ve her başlığın altında bir bakınız kirliligi.

  haber sitesini tiklayan başlık açıyor lan. bir de doğru açsa içim gam yemeyecek.

  herifler kendi kendilerini sikiyor biz burda adam gibi takip edemiyoruz. sol frame hızda inciyi gecti.
  sevinçten kendi kendimize dezenformasyon yapıyoruz. az sakin olalım.

  gelsin patlamış mısırlar, cipsler, soslu fıstıklar.

  (bkz: cay ver evladım ordan bana)
 • saka saka yiyin birbirinizi bastiginiz tus erisin. daha sert basin ben oyun oynamaya gidiyom.