• sağlık ekipleri bir sitede tarama yapıyor. bir kadının kontrol sonucunda ateşi yüksek çıkıyor, kadın hastaneye gitmemek için direniyor.
    link

haber sitelerine düşmüş zate link

olayın tiktok videosu olduğu şüphesi var, olabilir de. tiktok çıkarsa bu entryi sileceğim.
  • oracıkta itlaf edilmesi gereken, başka insanların hayatını tehlikeye atan cahil bir yaratığın vakası.

edit: itlaf edin dedim diye mesajlar atıyorlar. bir insana böyle söylenir miymiş falan... ya çok safsınız ya da geri zekâlısınız. bu sorumsuz kişiler dolaylı yoldan katil oluyorlar. hem oradaki görevlilerin hem toplumun sağlığını tehdit ediyorlar. siz hâlâ olayın ciddiyeti anlayamadınız.
  • bi de korona çıkardılar başımıza

- dedi; yarasa boku

oradaki sağlık çalışanlarının yerinde olmak istemezdim
    hepsine bulaştırdı zaten koronayı

allah kahretsin seni
  • bir de corona çıkarttılar başımıza diyor, duyan da doktorlar hemşireler kendisini götürmek için bahane arıyor sanır.

cahil pislik.
  • bu tür mahlukların çocuk yetiştirip kendileri gibi insan popülasyonunu arttırması ayrı bir üzücü.
  • millet türlü semptomlardan muzdaripken test yaptırabilmek için sırada, abla farkında değil önündeki şansın...

yeminle her marketten döndüğümde apartmanın girişinde test yapıyor olsalar, her defasında yaptırırım.
  • aslında bu durumlarda yapılması gereken çok basit siteyi komple karantina altına alıcaksın o kadın dahil bütün sakinler hiçbir yere hareket edemeyecekler sağlık personeline bu kadar ayak direyen kadının leşini polisler alır görürüm ondan sonra onun bi de corona çıkardılar başımıza diyen ağzını.
  • - bir de korona çıkardılar başımıza ?!

seni topluma çıkarmamak, güneş göstermemek lazım. kör cahil
  • ülkeye korona virüsün yayılmasına ne olursa olsun engel olunamayacak zihniyeti gösteren vakadır. sözlükte bile bu zihniyetten var olan insanlar. yok efendim günlük su kadar kişi açlıktan ölüyor yok efendim kaç milyon kanserden ölüyor yok efendim zatürreden ölüyor diye.

işte o andavallar yüzünden virüs yayılıyor. salak bencil insanlar yüzünden . altı üstü test yapılacak bunun neyinden korkuyor kadın anlamış değilim. 5 yaşındaki çocuğun kan vermemesi gibi kan benim damar benim kafasında ama toplum sağlığı söz konusu oradan cebir kullanmak gerekiyorsa kullanılsın kafasına poset bağlanıp goturulsun ki kimseyi enfekte etmesin. bu kadının enfekte ettiği 20 kişiden fazladır bu kafayla dolaşarak.

virüs gezmez aptallar insanları aracı olarak kullanır.
  • beyinsiz geri zekalı çomar.

al izle
hesabın var mı? giriş yap