şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir triko kazağa 1700 lira verilebilen bir internet sitesi. o alışverişte kullanılan kredi kartının limiti nasıl bir miktardır da web den 1700'e triko alır.
  algılarımda gerilemeye sebep olan,beni ruhsal bunalıma sürükleyen web sitesi! sempatik bir biçimde beymen.com lüks! alışveriş sitesi açıldı diye tarafıma gönderilen maili açtım dünyam başıma yıkıldı.
  fırsat ürünleri kısmında 2000 tl den 600 tl'ye düşen ayakkabıyı kim aldı ben bunu gerçekten bilmek istiyorum. en azından ben o dükkanlara gitmiyordum. varlıkları varlığıma uzaktı iyiydim. neden web sitesi olarak burnuma sokuldu şimdi.
  bulunduğum (ünv.) bölümünde bilmem kaçıncı kadro savaşları sürmekteyken ve ben doktora eğitiminin sonların yaklaşmış bilgi düzeyi bilmem kaçıncı seviyeye ulaşmış bir tip olarak, 1.600 tl maaş için insanların nasıl birbirinin ağzına sıçtığını izlerken ve aynı koşullar altında o kadroya kimsenin ağzına sıçmadan ulaşmaya çalışırken, bu kadar emek harcarken, tavuk götü kıvamındaki bir kazağa 1700 lira verilebileceğini hatta bunun internetten bir tıkla alınabileceğini gördüm. çok rahatladım, hayatıma bir anlam geldi *
 • gecen kurban bayrami munasebetiyle, sitesini hackleyip kazak fiyatlarinin altina su notu dusmek istedigimdir:

  (bkz: o paraya öküz alırız)
 • internetten 1700 liralık alışveriş yapılabilen kartın limiti çok çok yüksek olmak zorunda değildir, hatta ne kadar düşükse o kadar iyidir.

  ve tabii son olarak, lan tüm memleketin bir telefona 2500 lira veriyor, kazağa 1700 veren mi çok marjinal be adam.

  beymen'in internet sitesi.
 • fırsat ürünleri kısmında 2000 tl den 600 tl'ye düşen ayakkabıyı satın alır da, azıcık da dikkatli kullanırsan, en az beş altı yıl hizmet verir sana. her giydiğinde de "ulan iyi ki almışım" dersin. denemeyenler için bir denemekte fayda var.
 • web adresini de verelim de tam olsun.

  http://www.beymen.com/
 • fırsat ürünleri kısmında 2000 tl 'den 600 tl'ye düşen ayakkabıyı satın alıp , "ulan ne cinim , durup dururken 1400 tl kar ettim" diyerek sevinen insanların sitesi.
 • birileri hack leyip saçma sapan fiyatlar yazmış.
 • fırsat ürünleri arasında 58,50 liraya ipek kravat, 88,50'ye jean pantolon var. fiyatlar abartıldığı gibi değil.
 • 2000 tl.'den indirime girip de 600 tl.'ye ayakkabı aldığında normal vatandaş ki beni örnek verelim, kalpten giderim. bir anlık gazla, mallıkla bunu yapmış olabilirim ancak yaşayacağım kaos, moral bozukluğu, sinirden kendimi sikmelerim dünya sinema sektörüne, imdb'ye girer. ama alanı edeni var mıdır bu siteden bir şeyler, adım gibi eminim vardır.

  mesela ali ağaoğlu olsam, eşim gidip şunu alsa, psikolojik olarak çökertirim, kesin boşanma davası açar bana. http://www.beymen.com/….php/kadin-1/cizme-2868.html
 • kravatlarin 145 lira oldugu site. boyle igrenclikler yapmayim diyorum ama duramiyorum:

  (bkz: o fiyata oglak aliriz)