• "175 tl ile ayak alirim lan ben" mottosuna sahip beni garip fikirlere sokan coraptir.

edit: başlık başa kalmış, linki verenler uçmuş gitmiş.
  • bu kadar sevdiğim iki rengin bu kadar çirkin iki tonunu nasıl seçip bir araya getirebilmişler diye hayretler içinde bırakan çoraptır.
  • bütün vücudu saran, çok şık, kafa dışarıda kalacak şekilde giyilen çorap olmalı ki 175 lira olsun
  • hemen sepete eklediğim çoraptır. beymen'deki 1187 liralık şeffaf ayakkabıyla harika bir kombinasyon yapacağım. ardından mudo'da 1250 liraya satılan antik dekoratif kütükün üstüne oturacağım.
  • ben bi çoraba 175 lira vereceksem öyle kuru kuru sadece ayağımı sarsın, ısıtsın falan beklemem aga.başka özellikleri de olsun isterim.he şimdi düşününce aklıma çok da bişey gelmiyo ki daha önce bir çoraptan insan ne bekler diye de düşünmüş değilim.ama mesela, serçe parmağını sehpa ayağından korusun mesela.
  • renkleri ile dosta güven düşmana korku veren çoraptır. bu sebeple hemen 5 çift ısmarladım.
  • ekrandaki fiyatı kapatmak suretiyle annemden tahmin istedim. "5 tl" cevabını verdi -ki bence o bile çok- fiyatı açtım 1.75 tl olduğunu düşündü, "hayır anne iyi bak" dedim 17.50 zannetti (kadın ihtimal vermiyo) sonra ".... bi dk bu çorap mı 175 tl dedi ve hayretler içinde çıkarken "almaya falan kalkmıyosun dimi?" dedi. benden nasıl bekler bunu içim yandı..
  • aklıma fatih erbakan'ı getiren çoraptır. zamanında, kendisi namaz kılarken çorabının alt kısmında pahalı bir markanın yazısı görünmüştü de haber olmuştu.

bir çorapla akıl nereye gitti. dün gibi aklımda kalmış.
  • stil notu bölümüne de "yıllardır pek çok ünlünün gardıroplarını süslüyor" yazmışlar dikkat çekmek için bu kadar rezil bir çorabı ancak ünlülük budalalığı içinde olanlar giyer zaten. bu çorabı giyip evime gelen misafire çay bitti deyip su vermem be.
  • bir teki ayağımdadır. diğer teki için çalışmalarım devam ediyor. zira her yerde kamera var.
hesabın var mı? giriş yap