• ben ilk defa bugün içtim
    karışık meyveli olanı tadını çok beğendim diğer çeşitlerini bilmiyorum
    ama en güzeli şişe tasarımı galata kulesi formunda

http://imgur.com/gallery/yx04fle
  • beylikdüzü vergi dairesi kantinine gelmiş.

benim beylikdüzü vergi dairesinde ne işim vardı?

beyoğlu gazozu kimdi?

sevgi neydi?
  • kardeşimin sen seversin deyip masama açıp bırakmasıyla tanıştığım gazoz. zencefilin en içilebilir formu. bu yönüyle kış aylarının favori soğuk içeceği olabilir. ancak bu girdiyi girmemin nedeni üzerindeki %100 pancar şekerinden üretilmiştir etiketi. galata kulesi şeklindeki şişesi de ayrı bir hava katmış tabii.
  • reyhanlı, güllü ve mürver çiçeği özütlü’süni içtiğim içecek. çok beğendim. güllü tatları sevenlere önerilir.
  • zencefillisi ile şöyle bir kokteyl vereyim ablama:

3/4 bardak zencefilli beyoğlu
    1 shot captain morgan spiced rum
    biraz lime suyu
    bol buz
    lime twist ile servis ediniz.

afiyet.
  • tadı derinden derinden kolaya benzeyen über zencefilli içecek. kolanın içinde de zencefil var mı diye düşünmeden edemiyor insan. coca cola’nın içindekiler kısmında yazan doğal aroma vericiler arasında zencefil mevcut mudur ki? kim bilir.
  • numarası diğer gazozlar gibi glukoz ya da fruktoz şurubu içermemesi şekerden yapılmış olması
    mesela coca cola da burada glukoz şurubu kullanırken hollanda da şeker kullanıyor.

zencefillisi de limonlusu da güzel. arması tasarımı oldukça hoş ev eski tarz.
    şişesi galata kulesi biçimde
    sevdim.
    bozmazlar umarım daha çok da sevilir yayılır.
  • zencefilli olanın bağımlısı olduğum gazoz .ayrıca bu kadar çok zıt yorumlar alması ile de beni şaşırtan gazoz. ya hiç sevilmiyor ya çok seviliyor hea diyen yok.
  • zencefillisi oldukça şahanedir; lakin sanırım dağıtımında bir problem var, yaklaşık bir aydır oldukça zor bulabiliyorum.
  • zencefil aromasinin ince ince , tatlı tatlı hissedildiği gazoz. galata kulesi tasarımlı şişesine ise "biblo" demek yanlış olmaz herhalde.

soğuk içiniz, bol bol içiniz.
hesabın var mı? giriş yap