şükela:  tümü | bugün
  • beyoğlu'nun en ünlü sokak şarkıcıları; ailelerinin geçimini müzikle sağlayan biri kız ikisi oğlan üç çocuktan oluşuyor; en küçükleri olan gözlüklü fırlamada felaket ses var ki, tam caz gırtlağı. haluk levent'e falan beste veriyorlarmış, pek çok besteleri var, ilk albümleri çok yakında çıkıyormuş. hatta geçenlerde şişli kaburga sofrasında pek çok ünlü simanın katılımıyla albümlerinin tanıtımını yapmışlar. tünel civarında arada bir rastlardık kendilerine ve durup dinlerdik, bakalım albümleri nasıl olacak, umarım o sokak şarkıcısı ruhlarını, amatörlüklerini kaybetmezler, ama daha çok küçükler onlardan bunu da beklemek haksızlık bir yerde; ki kocaman abileri, ablaları sapır sapır sapıtmaktadırlar şöhret belasının hatrına.
  • solisti vampir olan grup.
  • vokali en az resul balay kadar sevimli olan grup. o boyuyla, bir çesit çekilmez brutal vokal denemesinde bulunan bu kisilik; birkaç baska genç-çocuk karisimiyla servis edilmektedir... zaten is de bu noktada ilginçlesmekte, o görece "akli selim sahibi(ymis izlenimi veren) digerleri"nin bu çocugun arkasinda ne yaptigi zihinleri mesgul etmektedir.

(bkz: irrasyonel müzik gruplari)
  • eurovision için bile bir şarkı hazırlayan grup. yalnız zannımca kız olan solist gırtlağa abanarak şarkı söylemeye devam ederse chris cornell'in akibetine uğrar, sesini kaybeder bi süre sonra. tabi grup ondan önce kaybolmazsa.
  • türkiye popstar'a katılan grup.
  • popstara 13 yaşında birinin katılmış olması üstüne üstlük de en büyük onayı alması sadece bana mı garip geliyor bilmiyorum ama yanlış birşeyler var gibi. daha dişleri bile yeni çıkmış.anlayamadım. şaka gibi.
  • beyoğlu'ndaki haydutları korkutmak için özel olarak kurulmuş grup.
  • solistinin bana harry potter i animsattigi grup.

(bkz: harry potter and the popstar of the beyoglu)
  • halusinasyonvari bir olay. insan gördüğüne inanmak istemiyor. ayrıca o gözlüklü çığırtkan minik veletteki o ne kendine güven öyle*.