• beyoğlu sinemasının kapanmasini engellemek ve sinamayi yaşatmak için 4 kategoride satışa sunulmus. kartların yıllık ücretleri ve bu kartlara göre izlenebilecek film sayıları soyle:

100 tl'lik kartla 10 film (sadece öğrenciler için geçerli), 250 tl'lik kartla 15 film, 500 tl'lik kartla 30 film, 1000 tl'lik kartla sınırsız film seçeneklerine sahip. incelemek ve satın almak için:

http://beyoglusinemasikarti.com/
  • sanırım başka sinemadan sonra yine güzel bir şeyler yapmaya çalışan insanlar var. sadakat kart diye bahsi geçen kartlar alınırsa kısmi üyelikler ya da çeşitli noktalarda da indirimler söz konusu (bana lale kart'ı anımsattı) ama tarayıcım beni katiyen siteye sokmuyor. yanıltıcı ya da dolandırıcı sayfa olarak mimlenmiş. bu da mı amerika'nın oyunu acaba diye düşünmedim değil, temize çıkarın şu siteyi de görelim nedir ne değildir.
  • normalde 1000 lira olan sadakat kartı 24 saatlik bir indirimle 100 liraya satılan kart. güzel bir fırsat, ben aldım. sadık olurken bile ölücülüğümüzü konuşturduk.

edit: girdiyi yazarken yan sekmede alımı onaylarken gördüm ki indirim yansımamış, ben de iptal ettim. konuyla ilgili beyoğlu sinemasının tweet'lerine baktığımda şu anlık bir sorun olduğunu yazmışlar. bekliyoruz.

edit2: şimdi de indirimi sadece 100 ve 250 liralık kartlarla sınırlandırdıklarını yazmışlar. hala güzel bir fırsat ama bu yaptıklarından sonra birçok kişinin almaktan vazgeçtiğine eminim.
hesabın var mı? giriş yap