şükela:  tümü | bugün
  • sen varya sen $ikenin krali tesvigin babasi ,

sen varya sen götüne girsin uefa kupası ,

rengi bozuk nereden gelmis sarı kırmızısı ,

beyoğlu yosmasi !

dizeleriyle yadedilen yosmadır.
  • her kuşu siktik bir leylek kaldıdan anlaşılabileceği gibi sadece leyleği pas geçmiştir.
  • kara kaltakların favori lafı.
  • (bkz: g4l4t4s4r4y)
  • allah bulandan gani gani razı olsun çok seviyorum bu lafı. en ağır küfürden daha bi rencide edici. öyle inceden inceden de değil haa, tepeden tepeden koyup üstüne bi de saksıya fesleğen gibi oturtması yok mu, kancıkların üstüne cuk oturuyor şerefsizim.
    ahh benim küçük yosmalarım...
  • bir beşiktaşlı olarak nefret ettiğim tamlama.

ekşi sözlük'teki galatasaraylı troll'ler herkes gibi benim de sinir kat sayımı hoplatabilme yeteneğine sahipler. ama gene de bu tanımlamayı kullanmayı kendime yakıştıramıyorum. tanımlamanın seksistliğini geçtim, ne zaman duysam aklıma çok sevdiğim galatasaraylı bir arkadaşımın, en az onun kadar çok sevdiğim kombine kart sahibi galatasaraylı annesi geliyor. galatasaraylı olmak neden yosmalık oluyor ?

beşiktaşlı olduğum için bana tinerci denmesi ne demekse, bu da aynı şekilde saçma sapan bir tanımlama.

küfürlü marşlar her zaman oldu ve olacak, ancak bu marşlar "galatasaray'ın şeyi, fenerin busu" gibi takım isminden çıkıp tüm taraftarları genellemeye başladığında benim miğdem bulanıyor. rasyonel bir adam olarak ister istemez o takımın taraftarı arkadaşlarım sevdiklerim aklıma geliyor ve söyleyemiyorum tezahuratı.

bir bu, bir de kurtlar vadisinin melodisinde söylenen "beşiktaşlı olmayanlar o... çocuğudur" tezahuratı.
    ( allahtan bu ikincisi 3-5 gerizekalı dışında fazla dillendirilmiyor artık )

türkiye'de taraftar gruplarındaki çıtayı belirleyen, dünyadaki en ünlü taraftar gruplarıyla kıyaslanan bir yapının artık çağımızın gelişmiş ülkelerinin "diline" daha fazla ayak uydurması gerekiyor.

taraftar grupları arasındaki atışmalar futbolun bir parçası. kullanılan dilin küfürleşmeyi dönmesi de son derece olağan. ancak küfür etmeden de küfür edebilirsiniz. kurabiye fener'i yaratmış bir taraftar grubu için bu hiç zor olmasa gerek.

(bkz: gagalamak)
  • (bkz: var böyle bir şey)

bunlar ağızlarından tiner lafını düşürmezler.
  • (bkz: sarı öfke)

asdfghjk