şükela:  tümü | bugün
 • gayet ırkçı bi söylem. şayet bi insanın ten rengi o insanın mükemmel olup olmamasını hiçbi şekilde etkileyemez, etkilememelidir. ayrıca belirtmek isterim ki beyonce zaten acaip çekici ve güzel bi hatundur.
 • "o kısacık bacaklarla, o kapkalın belle biraz zor" diye karşılık verilmesi gereken, düşünülmeden söylendiği her halinden belli olan cümle. ha olur tabii, vardır belki bir yerlerde kısa ve kalın bacaklı hatunlardan hoşlanan erkekler de ben bilmiyorumdur.
  vücud konusunda hiç iyi olmayacağı üzerinde uzlaştıktan sonra beyaz ırk insanlarının güzel şarkı sesine sahip olma olasılığının diğer ırklardan daha düşük olduğunu da gözönünde bulundurmamız gerek.
  esas birinin michael jackson'a "oğlum var ya, sen beyaz olsaydın mükemmel insan olurdun" diye gaz vermiş olmasından korkuyorum.
 • siktiriboktan bi tespit. o ne demek lan? hala böyle ırkçı insanlar var mı?

  ben daha "sarışınları sevmiyorum yea", "esmer mi ıyy" muhabbetlerini bile anlayamazken bunlara hiç hiç anlam veremiyorum. güzelse güzel, çirkinse çirkin olmuyor mu? beyazı, siyahı, sarısı, esmeri, kızılı mı var bu işin?

  dipnot: beyonce zaten mükemmeldir. kadın kelimesinin sözlükteki karşılığıdır benim için.
hesabın var mı? giriş yap