şükela:  tümü | bugün
  • san pellegrino, perrier ile neden karşılaştırılamayacağını anlayamadığım maden suyu. yok yani ikisi de topraktan çıkan mineralce zengin, şişelenmiş su değil mi bunların? yabancı malı olunca otomatikman daha kaliteli mi oluyor?
  • san pellegrino, perrier vs gibi global rakiplerini denemiş, düzenli içmiş birisi olarak işin kimyasal içeriğine o’suna bu’suna girmeden söylüyorum onlardan katbekat daha lezzetlidir
  • küçükken en çok imrendiğim şeylerden biri bu maden suyunun sadesini meyve suyu içer gibi mutlu mesut içen büyük insanlar gibi olmaktı o yüzden şişeyi lavoboya boşaltıp içine su doldurur lıkır lıkır içer tadını seviyor gibi görünürdüm.
    sadece büyükler severek içer gibi düşünürdüm haklıymışım.
    resmen bunu içebilmek için büyüdüm. kısmen.
  • bu topraklarda üretilen en kaliteli maden suyudur.
  • a101 de satılır
    iyi maden suyudur
    sin pillggrino piiirriiieerrr filan deyip ecnebi hayranlığı kasan davarlar içemez gaz yapar sütten keser
  • magnezyum içeriği en yüksek maden suyu olması nedeniyle piyasadakilerin en iyisidir.
  • kızılay maden suyu bunun yanında sidik gibi kalır. bok atanlar ağzının tadını pek bilmiyor zaar.
  • hakkında 97 sayfa entry girilmiş maden suyudur. 97 sayfa ne demektir? buyrun dünya çapında bilinen birkaç soft içecek ile karşılaştıralım.

coca cola: 142 sayfa
    pepsi: 40 sayfa
    red bull: 43 sayfa
    caprisun: 24 sayfa
    mountain dew: 12 sayfa
    schweppes: 10 sayfa
    sprite: 15 sayfa
    powerade: 10 sayfa
    su (evet bildiğimiz su, hayat kaynağı): 64 sayfa

ve bu kurtlar sofrasında beypazarı maden suyumuz hakkında tam 97 sayfa entry bulunmaktadır. coca cola bu alemin tanrısıysa, beypazarı maden suyu peygamberidir. lütfen bu gerçeğin bilincinde olup ona göre saygımızı gösterelim.

ayrıca (bkz: soda içerken yapılan şişeye bakma hareketi)

edit: işbu entry yazıldığı esnada, şahsımın sayfa başı entry ayarı 25te kalmış olduğu için, sayfa sayıları diğer suserlarda görünen sayılar ile tutuşmamakta imiş. büyük kerizlik. uyaran suserlara teşekkürü borç bilirim.
  • hakkında bu kadar çok entry girilince kaynağı kurudu sandığım maden suyu.
  • bir gün patronlar oturmuş garson “ne istersiniz” demiş kızılayın sahibi kızılay soda alayım demiş, sırmanın sahibi ben de sırma soda alayım demiş, beypazarının sahibi de bi su alayım demiş garson “siz niye su alıyorsunuz” demiş o da “herkes su söyledi ben de su söyleyeyim” demiş

hesabın var mı? giriş yap