• "yağ çekmek gibi olmasın ama yağda müthiş kızarıyorsun. hepiniz öyle. öğle, akşam, arada. haydi şimdi hep birlikte sepetten tabağaaa. beypiliçlerim benim." söz akışıyla durup dururken mutfağa koşmama neden olan reklama sahip pilic markasi. türkiye'nin en hijyenik koşullarda üretim yapan, en büyük kuruluşuymuş bu. bilmeyenlere bildirilir.
  • türkiye'de piliç sektöründe yerleşmiş bir müşteri potansiyeline sahip [-ki bunun içinde öğrenci kesimi ağır basar] gerek fiyatı gerekse lezzeti bakımından ürünleri türkiye şartlarında banvit ile yarışacak tek kuruluştur. üretim yeri bolu'da bulunmaktadır.

http://www.beypilic.com.tr/ uzantılı web sayfası, basit gibi gözükse de banvit'in web sayfasına oranla tek farklılık kuş seslerinin olmamasıdır.
  • kroket ve şinitsellerinin rezalet bir tada sahip olduğu gözlemlenmiştir. alışveriş yaptığım markette başka bir alternatifim olmadığı için tekelliğine göz yummayıp 1-2 ay tavuk eti yemememi sağlamıştır kendisi.` :vah yazık sonralezitagelip kurtarmıştır bu kardeşinizi. :reklamımı da yaparım`
  • burker king'in tavuklarının kaynağıdır aynı zamanda
  • çağa ayak uyduran, gündeme uygun olarak kendini güncelleyen piliç markasıdır.

(bkz: helal olsun)
  • elle kesim yaparlar, makine kesimi yoktur..tesisler mükemmele yakın kalitedir..
  • koskoca sabancı'nın ve ulker'in girip tutunamadığı tavuk sektorunun en zor zamanlarında yatırımlarına devam eden turkiye'nin ilk yuz sanayi kurulusu listesinde yer alan firma.
  • insanlara kanat çırptırıp gıdaklatan temalı reklamı ile tavuk yerine başka şeyleri yediğimizi kabul ediyorlar gibi.

"beypiliç yiyin, evrimi baştan yaşayın. beypiliç"

hangi satış pazarlama direktörü kabul ediyor aga bunlar.
  • bolu yu bolu yapan büyük şirkettir
hesabın var mı? giriş yap