şükela:  tümü | bugün
 • ankara/turan güneş'te bulunan, antep yemekleri yapan bir kebapçı.

  4-5 ay önce hizmete girmiş, katmeri harika olan bir yer.
  http://i.hizliresim.com/yoxman.jpg
 • adında entep yazması yüzünden gaziantepliler tarafından yakılması muhtemel kebapçı.
 • güvenpark'tan dolmuşla çok rahat gidilen mekan.

  yemeklerine diyecek söz bulamıyorum. antepli biriyle gittim buraya. o beğenince bana laf düşmedi tabii.* evet adında entep yazması ilk başta biraz itici olabilir ama sen bana yemeklerinden haber ver asıl. on numara beş yıldız. ilk olarak beyran yedik. dikkat edilmesi gereken nokta acısız diye bir seçenek yok. yerken resmen ağladım. karşımdaki beyde* tık yoktu tabii. antepli olduğunu bilseydim acılı getirirdim dedi patronu. ama normal insanın acılı yememesi lazım. ölür.

  ardından lahmacun, ciğer ve katmer yedik. lahmacun yediğim en güzel lahmacundu. ciğeri bir edirne ciğeri denir. ama çok güzel. hele o katmer, allahıım sana geliyorum. 50 kiloluk ben ve fit denebilecek bir adam bütün bunların hepsini yiyebildik. en önemlisi dünyaları yememize rağmen şişkinlik falan yapmadı. ben o gün başka hiçbir şey yiyemedim, o ayrı ama rahatsızlık vermedi.

  akşam akşam nasıl canım çekti.
 • ankarada yediğim en lezzetli lahmacunu yapan yerdir. mükemmel ve guleryuzlu hizmeti ve aşırı lezzetli ikramlariyla / yemekleriyle kendimi ormanın ortasında çikolatadan ev bulmuş hansel &gratel gibi hissettim. ki yemeğin sonunda beni de fırına atıp yeselerdi, neden geldim diye düşünmezdim.