şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sınır) romanıyla yüzümü güldüren yazar.başlarda konuyu çok basit buldum ama okudukça bazen gülmeye bazen de hüzünlenmeye başladım.yer yer oldukça komik ve kesinlikle cok eğlenceli. güzel bir aşk filmi olabilir.
    bundan sonra kendisini takip edeceğim..
  • ''ellerime teslim edilen bu yaşamı, denizi kıyıdan seyreder gibi seyretmeyeceğim.'' cümlesinin sahibi kova burcu kişisi genç yazar.

''onu görmek, sesini duymak, çöpü atmak için sokağa çıkıp yıldız kaymasına şahit olmak gibiydi.'' cümlesiyle gönlümde taht kurmuştur.

ayrıca kitabının (bkz: sınırsız) başında yer alan, ''bu kitabın yazımı sırasında hiçbir canlıya zarar verilmemiştir, size de tavsiye ederim.'' cümlesiyle yüzümü güldürmüştür.
  • yeni kitabı sıfır kilometre yakında çıkaracak olan genç yazarımsı.
  • okumayın
  • otobüsün en arkasında
    sınıfın en sığ köşesinde
    hastane koridorlarının en tenha tarafında oturanlar bekleyenler bilir içimize attıklarımızın ne kadar ağır olduğunu.
    karantina 2.perde

1996 yazarı bir kıza göre gayet başarılı.wattpad camiasına göre ben başarılı buluyorum.içinde shakespeareden,yedinci ev gibi kalite gruplardan bahseden biri.en azından bir iki kelime öğrenme ihtimaliniz var kitaptan.

ancak elbetteki yol kat etmeli
  • ergen kız turnusolu.

çevremdeki 14-15 yaşlarındaki çoğu kızın elinde efendime söyleyeyim karantina yok işte 3391 kilometre gibi kitapları görünce kimdir necidir diye bir baktım. pucca veya ipek ongun tarzı şeyler yazıyor heralde diye düşünüyordum ki dr'a gidip birkaç kitabını inceleyene kadar. wattpad ünlüsüymüş kendisi. ınstagram'da da ciddi bir takipçi sayısı var.

asansör diye bir kitabı varmış bunun. bir açayım bakayım dedim ki şok. ne beğenirsiniz? muhteşem bir konu. tam da tek haneli ıq'luların okuyacağı türden. iki evli çift balayını aynı otelde geçiyorlar bunlardan ikisi aynı asansöre düşüyor ve işi pişiriyorlar. ciddiyim bilinçaltınıza hayran kaldım yazar hanım. bana ulaşırsanız çok müteşekkir olurum. sizden öğreneceğim çook şey var.
  • yeni nesilin başımıza çıkardığı saçma sapan bir sözde yazar .
  • instagramda kitapçı hesaplara denk geldim. hepsinin aşağı yukarı 2-3 bin ile 10-11 arası takipçisi var. içeriklerine baktım hep kitabın fotoğraflarını atıp yorum yapmışlar. beğenilerine baktım yüzlerce ve onlar da kitapçı hesaplar. normal insan hesabı nerdeyse yok. birinin önerdiği “kalemine hakimim ay çok güzel” dediği yazarı araştırma isterken buraya geldim.

aman yarabbi. 96 doğumlu kadın arkadaşın kitapları boyunu aşmış. hadi o yazabildi anlam verenler ne anlam verdi çok merak ediyorum.

ekleme: yazar arkadaşın instagram hesabına da denk geldim. yorumlarda çok güzelsin yazan ergen kızlarla dolu. abla kitaplardan kazandığı ilk parayla da burnunu yaptırmış.
  • hayatı boyunca bir sayfa edebi metin okumadığına emin olduğum, imladan bihaber, kültürsüz (yüzüne karşı söylerim bunları) arkadaşım bunun iki tane kitabını alıp, instagram hikayesine atmış. utandım.
  • karantina kitabındaki kurgusu çok saçma olmuş, çok sık tekrarladığı (bkz: gözlerimi devirdim) cümlesi kadar da saçma bir cümle duymadım. kitabı yazdığı dönemler ergenlik çağına geldiği de çok açıktı.son kitaplarını okursam gelişmeleri de görürüm sanırım.
hesabın var mı? giriş yap