şükela:  tümü | bugün
 • adana 100. yılda bulunan, enfes kebap ve enfes mezelere sahip kebapçı. kaşarlı mantarı ve közde soğanı için bile gidilebilir. fiyatlar uygun, mekan güzel, çalışanlar kibar, işletme temizdir. tavsiye edilir.

  edit: mekan tam olarak carrefour`un arkasindaki otobus duraklarinin orada sorsaniz aninda gosterilir ve duraklardan itibaren 100 mt mesafededir. bim falan varya tam karsisi iste.
 • doğma büyüme istanbul'luyum. 37 yıllık hayatımda gerek işim gereği, gerek de tatil amaçlı olarak türkiye'nin hemen hemen her şehrine gittim ve çoğunda da konakladım.

  bugün de rutin iş seyahatlerimden biri nedeniyle trakya turuna çıktım. bölgeyi yeni devraldığım için buralara yabancı yabancı dolaşırken az önce çerkezköy merkezde bulunan beyzade kebap adlı yere girdim.

  size şu kadarını söyleyeyim, yolunuz buralara düşerse mutlaka ama mutlaka ziyaret edin ve özellikle cevizli lahmacununu deneyin.

  tanım: çerkezköy'de bulunan, gidilesi, görülesi ve yenilesi bir kebapçı.
 • kebaptan önce servis edilen kaşarlı mantarıyla sonra fındık pide ve lahmacunuyla ve daha sonra birçok salata çeşidiyle kebaptan önce doyuran kebapçı. kebaba yer kalmıyor resmen. ayrıca yediğim en güzel kebaplardan birini de burası yapıyor. merkez yeri (carrefour tarafı) bizim eve yakın olduğundan sık sık yemeye gidiyorum ya da sipariş veriyorum.
 • atatürk lisesi gibidir.
  her vilayette vardır bir tane.
 • aylar sonra iki gün önce özal'daki şubesine gittim. kebap iç yağdan kokudan yenmeyecek durumdaydı. şikayetimi belirttim.
  yenisi geldi ee bu seferde avcarsız tatsız tuzsuz bir kıyma. parasını ödeyip aç kalktım.
  bir daha gidilmeyecek mekandır artık.
 • çok şubesi olduğundan adanaya yeni gelenler yada yaşadığı memlekette iyi bir kebapçı bilmeyenlerin iyi sandığı kebapçı. o kadar kebapçı varken beyzade ne amk harbiden. buraya iyi diyen ne yeşil kapı ne mıdık mert restoranın yanından geçmemiştir.