şükela:  tümü | bugün
  • bu çaylak arkadaş taksicilerin uber şoförünü dövmesi başlığına yazdığım entry'den sonra tüm ekşi camiasını da içeren okkalı küfürleriyle bezeli her kelimesinden trollük akan bir mesajla tacizde bulunmaya kalktı. sanki size muhtacız, en fazla bir iki müşteri kaybederiz, ekşi protestosu bize koymaz minvalinden mesajının normal cümleden çok, küfür dolu olduğunu tekrar belirteyim. kendisi (ve bunun gibi manyaklar) bu tacizlere rağmen yazar yapılırsa sözlüğün yakın gelecekteki halini görmek hiç zor değil. özel mesajı buraya yazmanın uçurulma gerekçesi olabileceği uyarısı ile ilk entry'mi kaldırdım. ama isteyene mesajını yollayabilirim. sözlüğü daha fazla troll yuvası olarak görmek istemiyoruz sayın moderasyon! kendisini görenlerin hızla engellemesi dileğiyle
  • kendisi normalde millete trollük yaptığını, kafasına göre önüne gelene küfrettiğini ama benimle tanışmak istediği için mesaj attığını söyleyip aşırı ısrarlı bir şekilde hayat hikayesini de içeren birçok mesaj atmıştı. napmaya çalışıyor anlamış değilim ben de engelledim.
    edit: engellememişim, bu entry'e de yedim diyemiyor da diye mesaj atmış. silmemi söylediği yazışmalar duruyor üstelik. kesinlikle manyak.
  • 8 mart 2018 mng kargo kuryesinin hakareti başlığında girdiğim entry'nin üzerine kurye olduğunu iddia ederek uzun, küfürlü bir mesaj atan troll.
  • çaylaklık döneminde durduk yere küfürlü mesaj gönderen tuhaf bir yaşam formu. asla yazar edilmemeli.
  • küfürsüz konuşamayan canlı. işin ironik tarafı bana küfürlü mesaj atmasına sebep olan entryme benzer bir eleştiri entrysi girmiş daha önce.
  • konuşamayan, yazamayan; sadece küfreden bir yaşam formu.
    bu bir gün yazar olursa, sözlük bitmiş demektir.