şükela:  tümü | bugün
 • rus bir hanimefendiyi bilgisiyle, aurasiyla kandirmis nerelerden türkiyeye yerleşmeye ikna etmiş tatlı dilli bir yazarımız. muhabbeti aşırı keyifli her konuda muhabbet edilebilir bir yazar.
 • yazılanlara söyleyecek lafı olmayıp yazanın başlık altına dadananlardan...

  başlık altında malum cenahın takıldığı mevzular olan, entry sayılarından, yazma sebebine, neden ve nasıl yazdığıma kadar aşağı yukarı her konuya orada cevap verdim zaten fazlası gereksiz.

  gerçekten anlamak zor, yazdıklarımla sorununuz var ama yazılanlar karşılık vermeye ya da cevap bulmaya değil saçmasapan bahanelerle, ithamlarla direk bana geliyorsunuz...

  bir de aklınca bütün yazılanları ırkçı nefrete ya da cahilce önyargıya havale etmeye çalışmış. o yazıların hangisi ani bir nefret nöbetiyle veya kör bir önyargıyla yazılmış?

  öyle bir şeyi hayatta yapmayacağınızı zaten biliyorum ama gene söyliyelim;
  buyrun o nefret dolu, önyargılı yazıları gösterin, varsa (biliyorum yok) cevabınızı da ekleyin... meydan sizin?
 • kendisi sırrı süreyya önder fanıdır. yani hem akp'yi destekliyor hem de hdp'yi ve azgın bir yetmez ama evetçi. aaaa liboş bu.
 • zamanında şu entry'leri giren bir yazarı bol bol fav'layarak en çok favorilediği yazarlar kategorisine almış yazar: (workers of all word) https://i.hizliresim.com/j8m5mw.png fav'lamaktan bi' hal olduğu yazarın diğer entry'leri: https://i.hizliresim.com/br3m8q.jpg https://i.hizliresim.com/r02y1n.jpg https://i.hizliresim.com/m3mp4z.jpg https://i.hizliresim.com/v0mvvv.png

  şimdilerde insan haklarından, çiçekten böcekten, kürtlere yapılan föşiklikten falan dem vuruyor.