şükela:  tümü | bugün
  • pek çok üründe piyasaya göre uygun fiyat verebilen alışveriş sitesidir. özellikle kitap ve müzik aletleri konusunda çok iyiler.

müşteri hizmetlerine yolladığım e-mail'e 2-3 dakika içinde dönüş yapmalarıyla güvenimi fazlasıyla kazanmışlardır. kargonun ertesi gün elime ulaşmasıyla da ilk alışverişim sorunsuz bir şekilde tamamlanmış oldu. bulamadığım bir kitabı kendilerinden aldım.
  • muhteşem bir site.

hemen canlı destek veriyorlar ve kedi kumu fiyatları piyasanın baya altında, kedi sahiplerine duyrulur. henüz sipariş vermedim ama kesinlikle güven verdiler. sipariş sonrası editlerim.

edit: alınan her parça için çok yüksek kargo ücreti istiyor, 60 tl'lik alışverişime 20 tl kargo ücreti çıkarttığı için vazgeçtim, umarım bu sorunu çözerler.
  • evet bizim sattığımız bazı ürünleri bize geliş fiyatından satışa sunmakta olan site..bu bazı müşterilerimizin nette gezerken kafasını karıştırmakta ama olsun. daha sipariş vermiş ve kendisine ulaşmış bir kişi ile karşılaşmadım bizim ürünlerden.hiç kar yapmıyorlar sanırım başka bir kazanç anlamları olmalı. çünkü türkiye genel dağıtıcısını aradım merak edip herkese aynı fiyattan veriyoruz demek ki sıfır karla satıyorlar cevabını aldım.
  • siparişimi 2 iş günü içerisinde ulaştırdılar, memnun kaldım.
  • ürünlere fazla fazla kargo ücreti koyarak diğer sitelere göre daha uyguna ürün satıyoruz algısı oluşturmaya çalışan site.
    bkz: 72 liralık demonte plastik bir ürüne 29 lira kargo fiyatı biçilmesi.
  • 50 lira üzeri kargoyu bedava yaparak kargo sorununu aşmış sitedir. müşteri hizmetleri çok hızlı.
  • yaklaşık 10 adet siparişimi problemsiz şekilde yaptığım sitedir. şu an ne alırsam alayım ilk baktığım yer diyebilirim.

sözlükte hakkında bu kadar az entry olması şaşırtıcı. özetle güvenilir esnaf, fiyatları da her baktığımda makul seviyede.