• ürünlere fazla fazla kargo ücreti koyarak diğer sitelere göre daha uyguna ürün satıyoruz algısı oluşturmaya çalışan site.
    bkz: 72 liralık demonte plastik bir ürüne 29 lira kargo fiyatı biçilmesi.
  • muhteşem bir site.

hemen canlı destek veriyorlar ve kedi kumu fiyatları piyasanın baya altında, kedi sahiplerine duyrulur. henüz sipariş vermedim ama kesinlikle güven verdiler. sipariş sonrası editlerim.

edit: alınan her parça için çok yüksek kargo ücreti istiyor, 60 tl'lik alışverişime 20 tl kargo ücreti çıkarttığı için vazgeçtim, umarım bu sorunu çözerler.
  • az önce elime geçen siparişimi verdiğim sitedir. başka bir yerden pasta tabağı almıştım, yılbaşı konsepti nedeniyle çok beğenmiştim ve aynı modelin servis tabaklarını bulmaya çalıştım. ara tara anca bu sitede bulabildim, bildiğim hiçbir sitede yoktu. biraz endişeli yaklaştım çünkü bütün alışverişini internetten yapan bir insanım ama çok iyi bildiğim sitelerin dışındaki yerlerden bir şey almamaya çalışıyorum. şikayet vara ve tabi ki ekşiye biraz bakındıktan sonra kötü bir site olamayacağına kanaat getirdim. burada hakkında az yorum olsa da en azından hepsi olumluydu, şikayet varda ise bir tane bile çözülememiş şikayet yoktu.

siparişi verdim ama insanda yine de bir şüphe oluyor ürün gelene kadar. sonuçta ilk kez sipariş verdiğim bir yer ve gelecek olan şeyler çok hassas, getiren kargo yurt içi falan derken beni bir stres aldı ister istemez. ama dün verdiğim sipariş bugün elime öyle bir ulaştı ki bundan sonra alacağım şey bu sitede varsa asla ama asla başka bir yerden almam. 6 servis tabağı için adamlar belime gelen koca koli yapmışlar, koli ağzına kadar dolu. her bir tabağı tek tek öyle bir pıt pıta sarmışlar ki kargo koliyi alıp tekmeleye tekmeleye 10 km taşıyıp getirse tabaklara yine bir şey olmazmış. bıçak, falçata, makas allah ne verdiyse giriştim, yarım saat uğraştım tabakları tek tek açıp hepsine ulaşana kadar.*valla gelen ürün harika, gösterdikleri özen bin kat daha harika, reklam yapar gibi övmüşüm ama böyle bir özeni takdir etmek zorundaydım. en azından belki başka birileri araştırırken haklarında yorum görür de içleri rahat eder.
  • evet bizim sattığımız bazı ürünleri bize geliş fiyatından satışa sunmakta olan site..bu bazı müşterilerimizin nette gezerken kafasını karıştırmakta ama olsun. daha sipariş vermiş ve kendisine ulaşmış bir kişi ile karşılaşmadım bizim ürünlerden.hiç kar yapmıyorlar sanırım başka bir kazanç anlamları olmalı. çünkü türkiye genel dağıtıcısını aradım merak edip herkese aynı fiyattan veriyoruz demek ki sıfır karla satıyorlar cevabını aldım.
  • yıllardır hem sahibi hem de bezelye.com'u yöneten arkadaşları tanıyorum. yıllar önce ilk açıldığından bu yana kısıtlı imkanlarla yaptıklarını gördüğümde oldukça mutluluk duyuyorum. tüm amaçları sattıkları ürünleri en kısa zamanda ve en ucuz fiyata nasıl satmak üzerine. sattıkları birçok üründe de bunu görmek mümkün.
    biraz reklam oldu ama hakediyor allahı tatlılar seviyorum.
  • siparişimi 2 iş günü içerisinde ulaştırdılar, memnun kaldım.
hesabın var mı? giriş yap