1. karektersizlik yapmasaydı ''bezm-i alem vakıf gureba hastanesi fatih semt polikliniği'' olacaktı tam başlık, ama yerim dar dedi bu kadar yazabildim.
    tahlil sonuçlarımı almaya gittiğim bu gün de kendimi başka bir ülkeye geçmişim hissi verdirecek detaylara takıldı gözüm.
    hastaneye muayeneye gelen kadınların hemen tamamı türbanlı ve yerlere kadar pardesülüydü, bana ne ama çok çirkin görünüyorlardı bunu da araya sıkıştırayım.
    giydikleri pardesülerin, modellerini, renklerini, aksesuarlarını ve diğer adını koyamayacağım süslemeleri görünce kendimi küçülmüş, küçülmüş bir cebe girecek kadar küçülmüş hissettim.
    allahım o neydi öyle akla hayale hiç bir zaman gelmeyecek şekilde volanlı, fırfırlı, gül şekline sokulmuş, evrilmiş, devrilmiş, olmamış başka renk kumaşla iyice şok edici hale dönüşmüş yakalar, kumaştan yapılan güllerden düğmeler..
    çarşaflı görsem elini öpecektim öyle dumur oldum karıştım bir tuhaf oldum ki.
    sonra sonuçlarımı aldım dışarıya çıktım yine bir kabus başladı, vitrinlerdeydi bu allı güllü süslü püslü pardesüler.
    birde anneler günü öncesi ya hey anam heeeyyy.
    bir daha gitmem gerekecek bu hastaneye, el mecbur....
    c.tesi günü sgklılara bakmasından öte, daha önceden tanıdığım bir doktorun orada çalışıyor olması bu pardesü çeşitlerini takrar göreceğime delalet.
    unutmadan,
    siyah ince bol bir pardesü giyinip üzerine siyah bir eşarp örten kız, sana saygı duyuyorum, o renkli palyaçolara inat çok vakurdun.

bezmi alem gureba hastanesi fatih polikliniği hakkında bilgi verin