şükela:  tümü | bugün
  • rs fm'deki şukela program. keşke böyle programlar mass media denilen kanallarda da görülebilse/dinlenebilse...

nasıl ilerleriz?

işte böyle programlar ile ilerleriz. böyle doyurucu programlarla bir şeyler öğrenebilirz, ufkumuz genişler.

youtube'daki kanalını paylaşalım.

yavuz oğhan'a da tebriklerimizi iletelim buradan. umarım devam eder hiç bozulmaz, bir yere kaybolmaz. zaten elimizde ne kaldı ki?

rs fm için birçok kişi burun kıvırabilir. sputniknews'in radyo şubesi vs. diye aşağılayıcı tavır takınabilir ancak radyolar arasında en güzel haber programlarını bu kanalda dinleyebiliyorsunuz. bilgi sahibi olmak isteyenler için doyurucu bir program olduğunu yeniden söylemek zorundayım.

ha burada sloganı da şu: yasaksız program. aynen dediği gibi, inşallah böyle devam eder, gider.
  • yavuz oğhan' ın sunduğu, hafta içi her akşam 17.30 da 106.40 bandında dinlenen radyo programı.

bugün tayyip erdoğan' ın avukatı mehmet sarı' yı programına davet etmiştir. diyalog şu şekilde;

y: reza zarrab yargılandığı mahkemede süleyman aslan' a rüşvet verdiğini söyledi. türkiye'de bir savcı çıkıp süleyman aslan' a bunu sormaz mı?

m: 17-25 aralıkta türkiyeye bir operasyon yapıldı, oradaki tapeler hukuka uygun delil değil.

y: ben onu sormuyorum, halk bank avukatları dahi süleyman aslan' ın usulsüzlük yaptığını söyledi. bunlar delil değil midir? bir savcı neden çıkıp soruşturmaz.

m: türkiye o dönemde 10 milyar dolar ihracat yaptı, 17-25 aralıktan sonra 4 milyara düştü, şimdi bu konuyu deşersek fetöye hizmet ederiz. türkiye üzerine planlar var.

y: efendim o ihracatın nasıl yapıldığı ortaya şimdi çıkmıyor mu? türkiye hem dış planlara karşı durup hem kendi içinde rüşvet soruşturması yapamaz mı?

m: ben önceki sözlerimi tekrar edeceğim.