şükela:  tümü | bugün
  • göksel'in son albümünden başa alıp alıp tekrar dinlenilesi şarkı.
  • goksel'in arka bahcem albumundeki parcalardan biridir, "bir insan kadin kalbini bu kadar mı iyi okur" hissi verir insana dinlerken.
  • göksel'i yeniden keşfetmemi sağlayan şarkı. insanın sürekli dinleyisi geliyor.
  • göksel'in bir ihtimal sarkisindaki ruh halinden bir basamak öncesini anlatan sarki olmus. öyle ki bu sarkiyi söyleyen bir kadin sevgilisinden ayrilsa, gider bir ihtimali söyler...

"bana seni htrlatr bise buluruum" lardaki sonra gelen "aaa" "iiaaa ayyeee" ler çok güzel olmus, böyle gizli sakli olmus...
  • göksel'in vurgulu vurgulu "innnce belli bardakta" demesinin hastası olduğum şarkı. sozlerin demli gamli nihavent makami diye başlayan yer de melodik olarak çok hoştur.
  • annemin,

"senle baslar biterim, ben senden ibaretim"

bölümününden sonra,

- siktir ordan beee hep bunlar yüzünden çıkıyo erkekler tepemize

şeklinde tepki göstererek beni bir kez daha yarmayı başardığı şarkı.
  • derin kadın sohbetleri arasında en çok andığımız gerçekleri anlatan bir şarkı.
    çok kötü bir kliple çıkması üzücü olmuş. göksel gülmesin ve dans etmesin ayrıca.
  • 2005 reina yaz sezonunun milli marşı olmuş çok güzel göksel parçası.
  • ilkeli dublaj sanatcisinin sürekli seslendirdigi oyuncuya söyleyebilecegi söz öbegi.
  • "anlatirken farkettim" kısmının söylemesinin cok eğlenceli oldugu şarki. göksel hanim bu klibin çekimlerinde fazlasiyla üşümüş donmuştur, bakmayin öyle mutlu mutlu söylediğine.