şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar arasında, "bi siktir git" yerine kullanılmasını şiddetle önerdiğim, samimi ve terbiyeli hakaretimsi..

(bkz: ya bi simit)
  • youtube'deki videolarında tayyip erdoğanın ses kayıtlarının gerçek olduğunu ama kayıt dışı istiflediği paraların yasin el kadı'nın ingiliz ve amerikan casuslarından kaçırdığı dövizler olduğunu, bunların tayyip erdoğan'ın ülkeye kendi çabalarıyla soktuğu bir ek değer olduğunu ve ülke çıkarları için kullanıldığını, ülkenin halen bu şekilde batmayıp ayakta kaldığını iddia eden bir ak şövalye. bi haber sitesinde de yayınlanıyormuş sanırım bu videolar.

kraldan çok kralcılığın kitabını yazmış bir muhtereme benziyor.

--- spoiler ---

https://www.youtube.com/watch?v=moobip9aryk
    --- spoiler ---

edi timla
  • "ama dünyada islam ve müslümanlardan başka eziyet çeken, sömürülen, zulüm ve dayatmalara maruz kalan başka hiç kimse yok. " demiş yüce aydın.

(bkz: herif bildiğin gerizekâlı)
  • almanlar yenildi bizi de yenik saydılar, saçmalığını yazabilecek düzeyde saçma sapan.

"müttefiklerin mağlubiyeti bizim de mağlup sayılmamıza neden oldu ve savaşta kaybetmediğimiz toprakları mason kumandanlarımız yüzünden masada kaybetmiştik."

aksarayın odalarından dünyayı yönetme masalı anlatırken her odaya bir eyalet ismi verildiğini söylüyor sonra gaza gelip tiflis ve tebrizi sayıyor. tiflis gürcistanın başkenti ve müslüman yok, tebriz ise şii

"saray'daki odalara isim bile verildi. abhazya eyaleti, ahıska eyaleti, dağıstan eyaleti, nahcivan eyaleti, sana eyaleti, tebriz eyaleti , tiflis eyaleti, habeş eyaleti, adana eyaleti, cezayir eyaleti, halep eyaleti, anadolu eyaleti, bağdat eyaleti, basra eyaleti, bosna eyaleti ve daha ismini saymadığım 250'ye yakın eyalet ismi şu anda saraydaki odalara verildi bile. eyaletler bu odalardan yönetilecek ve kim ne derse desin her şey göze alınmış durumda."
  • akp'li kişilerin çok sevdiği ve inandığı adam. yalnız anlattıkları öyle saçma ki buna inanmak için beyninizin sadece vücut fonksiyonlarını çalıştırması lazım. klasik dinci abartması şeyle söylüyor. bana nedense amerika filmlerini hatırlatıyor. bütün olaylar amerikada ve kurtaranlar da amerikalı olur. bizim dincilerde bütün dünyayının onları yok etmek istediğini söyler fakat götlerini yalamaktan da alıkoyamaz. sonuçta da dünyaya hakim olacaklarını düşünürler.

akp'li arkadaşlarım sürekli bu adamı dinlememi istiyordu ben de kayda değer bir şey sandım. arkadaşlarımın bu adama inanmasına mı üzüleyim yoksa arkadaş olduğuma mı bilemedim. ve bu arkadaşlarım benimle yaşıt yani 95-96 doğumlu adamlar. 13 yıl tek partili karanlık döneme maruz kalmalarına rağmen nasıl savunuyorlar anlamıyorum. onu geçtim bu kadar genç beyinler buna nasıl inanır?

edit: bu sitede de bolca inananı bulunuyor sadece ortaya çıkmıyorlar.
  • kabaladan, cifirden bahseden makalesi bile var. ilgilenenlere :

http://www.seslimakale.com/…ve-cifir-savaslari-5549
  • hastalıklı bir zihin sahibi şahıs. yazık, kimin çocuğuysa.

neden mi böyle konuşuyorum? adam, karbon emisyonu vurgunu nedeniyle volkswagen'e yönelik operasyon üzerinden türkiye’yi destekleyen arapların zarar ettirilmesinin amaçlandığını düşünüyor da o yüzden.

yazık, gerçekten çok yazık.
  • hakan albayrak'ın fake hesabıdır. ak-it gazetesinde akp'li beyinsizlere propaganda yapar.

(bkz: hakan albayrak)
  • face'ten stalklayarak edindiğim bilgiye göre bizim bi uzman çavuşun kahramanı. severdim de o gomtanı.

bir tarafta kimin ajanı olduğu belirsiz fuatavni'nin g.tünü dilleyen muhalif görünümlü sazanlar var, bi tarafta da ' "bi simit"in hastasıyız ' diye paylaşım yapacak maçaya sahip memurlar. e iyi yaşadı bu memurlar. daha çoook at koştururlar.