şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar.

ukteyi larker vermiş.
  • canım okul arkadaşım, uzaklardan kuzenim olduğundan şüphelendiğim pehlivan abimdir.
  • zengin hatun bulup, nikahı basmıştır.
  • merhaba iletişime geçebilir misiniz?
  • gereksiz bir yazarımsı. engelleyerek sapma sapan başlık ve entrylerini de görmekten kurtulmuş olursunuz.

(bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: engelle)
  • evet. baya bir girdilerini okudum bu arkadaşın.

85 doğumlu kendisi. ziraat mühendisi. selçuk mezunu. 2013 sanırsam. 2014 yılında trabzonlu biri ile nişanlandı. evlendi mi bilmiyorum.

boyu uzun sanırsam. arabası da var. kendisi özel sektörde çalışmıyorum dediğine göre devlet görevlisi sanırsam. beşiktaşlı. ama fener real maçında feneri destekleyecek kadar da milliyetçi.

tayyip erdoğan'ın yenikapı mitingi için alışmışsınız 1 milyona 300-400 bin olunca şaşırdınız diyor. iktidar olursanız siz de çevre illerden seyirci getirin diyor.

alex'e mehmetçiğe gol attığında 300 bin $ verdiğini söylüyor ve ilk olarak dolarımız ile burada karşılaşıyoruz.

arkadaş bir ak parti sempatizanı. muharrem ince'ye giydiriyor. gazi mustafa kemal atatürk demiyor da gazi mustafa kemal diyor.

dolar kuru ile çok ilgili. öyle böyle değil. özellikle son zamanlarda devamlı oralarda. tahminler yapıyor ama ytd değildir de yazıyor. peşinden editleyip söylediğim yere geldi diyor.

ak partili olduğunu söylemiş miydim ?

dolar almış. 100.000 liralık. tl'lik.hani bize ekonomik savaş ilan eden amerikan doları.

ak partili olduğunu söylemiş miydim ,

16.237 dolar ediyor galiba kendisi aldığında.

ne yapalım zamları dolardan kazandığımızla dengeleriz diyor.

bu karaktersize göre ben iyi partiye oy verdim diye fetö'cüyümdür, vatan hayiniyimdir.

ak partili olduğunu söylemiş miydim.

metrosuz havaalanı başlığında gördüm kendisini ataştırdım azıcık ve ak partili olduğunu gördüm.

söyledim değil mi ak partili olduğunu. para için din, iman, milliyetçilik, vatanseverlik gibi kavramları nasıl sattığını gördük değil mi ?

şimdi ben hdp'lilere terörist derken haklıyım. peki bu hangi sınıfta ?

siz bilirsiniz ekşi sözlük yazarları. ateist olanlar cehenneme gidiyor.ü çünkü allah'a inanmıyor. peki münafıklar ? hani gösteriş için namaz kılanlar, aslında müslüman olmayıp müslüman gibi görünenler ?

onlar daha pislik biliyor musunuz bizim dinimizde.

heh bu arkadaş ak partili onu da belirteyim.
  • ulan kendi ismime bile entry girdirdin zorla neyse :)

ak partili olan yazarlar reis’in her yaptığı her söylediği doğrudur, ayet gibi herşeyine evet demeliyiz hülooo demek zorunda değildir onda bi anlaşalım. mükemmel insan, ya da grup-parti yoktur olamaz.

maaşım iki haftada örneğin 1.000 dolardan 750 dolara düştüyse eğer, önlem almak için paramı dolara yatıracağım tabii ki. en doğal hakkım bu. altına da koydum zamanında ama dolar çok değer kaybettirdi tl ye, bende dolara geçtim aynı siz gibi..

solcu olanlar da çıkıp chp herşeyi mükemmel yapıyor, ne yapıyor ne söylüyorsa doğrudur diyorsa o da yanlıştır, yanlış yerlerdedir.

kısacası g.te g.t deriz, yalanı yanlışı da ayırıp söyleriz gereken yerde. orada bi anlaşalım.

pkk sempatizanları ile de bir tutulmak, ismimiz üzerine yorum yapan zat-ı muhteremlerin kendi ayıbıdır. askerliği asteğmen yapmış biri olarak kaale bile almamaktayım bu yazılanı.

bunun yanısıra entrylerimin okunması güzel birşey ama açık bulmak için çok araştırmış olunması da acınası tabii.

1600-1700 entry girmişim, 3-5 siyasi şey yazmışımdır onların cımbızla alınması hoş olmamış neyse..

boyum uzun, yakışıklıyım, mühendisim, arabam var, evlendim çocuğum da var. sağcıyım ama kötüye kötü diyen sağcılardanım.

kısacası hepimiz insan evladıyız öncelikle, elimizden geldikçe temiz ve dürüst olmaktır sözün özü.