şükela:  tümü | bugün
 • bi yuva kuruyoruz mottosuyla yola çıkmış bu arkadaşlar herkesten fon bekliyor.

  yapmanız gereken linke tıklayarak fon sağlamak. lütfen duyarsız kalmayın üstelik %85'i toplanmışken ve iki gün kalmışken: https://www.fongogo.com/project/bi-yuva-kuruyoruz

  gelin kendilerinden projeyi okuyalım.

  .

  bi yuva kuruyoruz

  doğanın kucağında, kediler, köpekler ve diğer hayvan dostlarımızla özgürce, korkusuzca, sevgiyle yaşayacağımız bir yuva kuruyoruz. bu hayal hepimizin diyoruz ve hayalimizin kapısını sizlere açıyoruz.

  nasıl bir yer hayal ediyoruz?

  doğaya zarar vermeyecek çuval, taş, bölgenin toprağı ya da geri dönüşüm malzemelerini kullanarak, tıpkı doğa ananın bize öğrettiği gibi bildiklerimizi paylaşacağımız, her gelenin istediği gibi incilerini dökeceği, resim, heykel, dans, yoga, tiyatro, masal, müzik ve daha sayamayacağımız genişlikte atölyelerin yapılacağı bir çatı inşa etmeyi diliyoruz.

  kendi tarımımızı yaparak, toprağı kirletmeden, onu yormadan, su, tohum ve sevgi karşılığında bize verdiği mahsüllerin bereketiyle karnımızı doyurmak istiyoruz.

  yine doğanın bize verdiği enerji kaynakları dışında hiç bir enerjiye ihtiyaç duymadan tamamen sürdürülebilir ve sonsuz kaynaklarla beslenmek istiyoruz.

  çocuklar ile çocuk olurken onlara toprağa olan aşkımızı anlatan masallar anlatmak istiyoruz.

  her şeyden öte bu sevgimizi sizlerle paylaşarak büyütmek, doğanın sonsuz ahengi içinde bir kuştan farksız yaşamak istiyoruz.

  bu dileklerimizin karşısında enerjinin başka bir formu olan paraya ihtiyaç duyuyor, sizden alacağımız bu enerjiyi katlayarak size geri vereceğimize söz veriyoruz. doğanın hakimi değil parçasıyız diyoruz ve sizleri de bize destek olarak hayallerimizin parçası olmaya çağırıyoruz. bu bize yolumuzu aydınlatmamızda yardımcı olacak bir miktar para, güzel bir dilek ya da gelip yanımızda bulunarak edebileceğimiz yardımlar olabilir. biz bir bütün olduğumuzu biliyoruz, sizi de birliğimize çağırıyoruz. hadi hep birlikte yeşile dönelim diyoruz.

  aşk ile sizleri çok seviyoruz.

  başardılar, gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz: bi yuva kuruyoruz
 • destek verdiğim ve verilmesi gereken yuva.

  edit / önemli not: fongogo sitesinde toplanan fonlar hedefe ulaşmadığında maalesef boşa gidiyor. %85 i geçmişken buradan başa dönülmemesi için bile destek verilmeli ve şimdiye kadar verilmiş destekler boşa gitmemeli.
 • 2 aydır umutla takip ediyorum. güzel şeyler de yapılıyor bu coğrafyada. son günleriymiş, hayallerimizin hayalleri olmasına destek olalım.
 • harika mottosuyla gönlümde yer eden hareket.

  bir iyilik hareketi. hadi hep beraber 'bir yuva kuralım'
 • ben el yapımı reçellerinden aldım,onlar istedikleri fona bir adım daha yaklaştılar. kampanyalarına bir bakın bence,az çok demeden kullanabileceğiniz bir şey karşılığında destek olmak çok zor olmasa gerek.
 • bayıldım bu projeye. bu arkadaşlar resmen hayalimi gerçekleştimişler ama benim bu hayalden haberim yokmuş. doğa anaya dönmezsek zaten işimiz yaş.

  ağaoğlu my bilmemneler yerine bunlarla dolsun ülke.
 • uplayalım belki bir faydamız dokunur.
 • umarım mutlu huzurlu sağlıklı bir yuva kurulur.
 • umarım gerçeğe dönüştürebilirsiniz desteklenmesi gereken kampanya.
 • saçma sapan hikayelerin olduğu topraklarda bir umut hikayesi,umarım herşey harika olur bir yuva hayata geçer.