şükela:  tümü | bugün
  • bir serena ağlıyor gözleri yaşlı
    andreescu bir koydu feleği şaştı...

ağla serena ağla, ben de ağlayayım
    koca popon için sana, korse bağlayayım...
  • kanada'nın grand slamlerdeki ilk şampiyonu. daha 19 yaşında. ilk kez us open'a katılıyor ve open era'da** us open'a ilk kez katılıp kazanan tek tenisçi. bundan önceki 2 sene elemeleri geçememişti. yendiği isimde 6 kez şampiyon 10 kez finale çıkmış isim. amerikalıyı amerika'da deviriyorsun. muazzam iş.

bu kız ileride çok büyük sürpriz olmazsa wta 1 numarası olacak. toprakta nasıl oynuyor bilmiyorum ama bana belçikalı justine henin'i hatırlattı. kendisi toprağın kraliçesiydi, hanımefendi ise sert kortun. vuruş çeşitliliği olarak steffi graf'a da benziyor. çok yönlü, atik, çevik. yeni jenerasyonun en önemli kişilerinden biri. çok grand slam toplar.
  • burayi simdiden rezerve ediyorum. 2000 dogumlu yetenekli kanadali tenis oyuncusu.
  • çok para kazanmanın ve ünün büyüsüne kapılmazsa grand slam kazanacağına emin olduğum genç tenisçi.
  • canada open finalinde karşılaşacağı serena williams' ın yaşı kendi yaşının iki katıdır.

serena 81 doğumlu olduğuna göre hangi yazar kendini yaşlı hissetmeye başlamıştır?
  • bastı tokadı namerde. serena belki ağlar şimdi anne falan ya ay kıyamamm... go tosuncuk bianca go! sevindiren tenisçidir. bu boktan turnuvaya rağmen sevindirdi. daha 19 yaşında vre...
  • şekilde görüldüğü gibi tüm öngörümü boşa çıkararak, serena williams'ı deplasmanda us open 2019 finalinde 6-3 ve 7-5'lik setlerle yenerek şampiyon oldu. toronto raptors'tan sonra bu yıl kanada'nın 2. gururu oldu resmen. :)

öte yandan andrescu'nun hakkını vermekle birlikte serena'nın son dönemde oluşan final fobisinin de büyük bir etken olduğunu düşünüyorum. hatta ana etken olduğunu düşünüyorum.*
  • serena kasıntısını yenerek amerika açığı alacak gibi gözüküyor. umarım aynen böyle devam eder ve içimin yağları erir.
  • 19'una henüz yeni basmış olan bianca, amerika açık'ta serena williams gibi bir efsaneyi finalde mağlup edip şampiyon oldu.uzun bir süre bu kızı buralarda görücez gibi.
  • buralarda gelecek vadediyor hot prospect falan dendikten 5 ay sonra amerika açıkta, en efsane şampiyonu yenerek şampiyon olmuş durumda. olaylar gayet hızlı gelişti kendisi
    ve tenis dünyası için.