şükela:  tümü | bugün
  • rupaul's drag race birincisi, hal ve hareketleriyle huysuz virjin'i animsatan, pek eglenceli komedyen/drag queen.
  • kendisine büyük bir aşk besliyorum gizli gizli. yani platonik dediğim kendisinin haberi yok tabi yani olsa da koşa koşa kucağıma atlayacak değil elbet neyse. bu bir yana geçenlerde kendime benden "drag queen olur mu lan acaba?" diye sorarken** "ah bianca del rio olsam ne güzel olurdu" filan dedim en son.

değil rupaul's drag race altıncı sezon şu ana kadar yapılmış 9 sezona ayrı ayrı koysan sanırım hepsinden bu ablamız birinci çıkar diye düşünüyorum. ah bebeğim. ortamlarda bir geyik dönüyor bir gün rupaul drag race'i bırakırsa başa bianca geçermiş diyolla. bence oluru var. bir de bi filmi vardı hurricane bianca diye şimdilerde ikincisini çekiyor sanırım, dünya gözüyle kendisini görür müyüz acaba bir yerlerde. daha ru'yu göremedik gerçi.*
  • hiç dibe düşmeden, lip sync yapmasına gerek olmadan 6. sezonu yardıra yardıra kazanmış comedy drag yapan drag queen. hurricane bianca filmi çok eğlenceli, ikincisi merakla bekliyoruz, bu sefer katya da var yanında. guuuurl, yaaaassss bitches be ready, bianca's coming back with her rolodex of hate.