şükela:  tümü | bugün
 • ilginç tavırlı, işini çok sevdiği anlaşılan polis. bu başlık sayesinde biri çıkıp, "sen ne sırıtıyorsun ............ hayırdır?" derse iyi.

  --- spoiler ---

  http://www.hurriyet.com.tr/…lis-mudahalesi-40541524

  http://i.hurimg.com/…770x0/5985f0e6c03c0e0f344508d4

  http://i.hurimg.com/…2/5985f07dc03c0e0f344508cd.jpg

  khk ile görevlerinden ihraç edilen akademisyen nuriye gülmen ve öğretmen semih özakça için açlık grevlerinin 150. gününde ankara yüksel caddesi’nde protesto gösterisi düzenleyen gruba polis müdahale etti, 3 kişi gözaltına alındı.

  --- spoiler ---
 • sünni bir müslümandır.
  ailesi de sünni ve müslümandır.
  bunu inkar edecek biri de yoktur.

  siz böyle yaptığınız sürece, yani siz böyle kötü olduğunuz sürece ben de bunu sizin malum dininiz ve inancınıza bağlayacağım.

  sizin dininiz kötü.
  sizin bu hale gelmenize sebep olun da dininiz, inancınızdır.
  size bunu yapmaya izin veren inanç iyi olamaz.
  dolayısıyla;
  siz kötüsünüz.
  bildiğiniz kötü.
  yani sıfat olun kötü.

  başka başka tanımlara gerek yok.

  edit.
  mesaj atıp güya hakaret ediyor bazı cahil cühela.
  bazısı da ebu gureyb cezaevi işkenceleri, guantanamo işkenceleri, israil'in yaptıkları felan filan diyor.
  yahu bre cahil, bre kendini bilmez, bre utanmaz ben ne diyorum?
  ben sizin dininiz, inancınız bunlara sebeptir diyorum, bunlara izin veren sizi bu hale getiren, sizi bu kadar acımasız, zalim ve cahil yapan sizin inancınız ve dininizdir derken sanki yahudi, hristiyan ve müslümanı ayırdım mı?
  hepsi de aynı şey zaten.
  her biri diğerinin bir sonraki versiyonu değil mi zaten?
  bilgisayar programı gibi arada bir güncellenerek en son sizin muhteşem dininize kadar gelmedi mi?
  yeryüzünde ne kadar acımasız, zalim, sadist varsa gidin bakın nelere inanıyorlar.
  bakın ne için, neler için, bunları yapıyorlar?

  hepsi aynı şeyin laciverti.

  not: mesj atmayın.
  eğer dediklerim yanlış ise buyurun yazın, okuyalım.
  buyurun yazın ve benim yanlış düşündüğümü, benim saçmaladığımı yazın.

  bir insanı bu şekilde motive eden şey nedir mesela?
  yani birine kötülük yaparken, birine şiddet uygularken yüzünde tebessüm oluşturacak kadar seni motive eden şey ne olabilir?
  yazın lütfen.
 • "benim polisim" diyenlerle, "benim polisim öyle şey yapmaz" diyenlerin iyi bakması gereken fotoğraftır.

  yine de devran döndüğünde adil yargılanma hakkınızı biz gözeteceğiz işkenceci, kötü muameleci faşist sürüsü.

  ekleme:

  yüzlerce gündür (iktidar meşruiyetini ülkenin anayasasına borçlu olduğundan) iktidarın ve dolayısıyla kolluğun, anayasada yer alan "hukuk devleti" ilkelerine göre hareket etmesini yalnızca sokakta durarak ve açıklama yaparak talep edenlerin "terör örgütü üyeleri ve destekçileri",
  tüm bu talepleri iftirayla, işkence ve kötü muamele ile (yani hukuksuz bir biçimde) bastırmaya, dağıtmaya çalışanların "vatansever iktidar ve onun vatansever kolluk güçleri" olduğuna gerçekten inanan bir topluluk olduğunu hayretle ortaya çıkarmıştır.
  aynı topluluk, "vatanseverliğe" "vatansever" övgülerini yaparken yukarıda bahsedilen inanışlarını kesinlikle hakaret, muhtemelen iftira ve suç uydurma suçları işleyerek gösteriyor.

  (bkz: nuriye ve semih'in açlığına ses ver)
 • bunun gibilere bir şey olduğunda üzülmediğimiz için terörist damgasını bizler yiyoruz. gerçek terörist kendi vatandaşına zevk ile işkence yapan kişilerdir.
 • halkın değil başkalarının polisidir.halka sıkarken sırıtan polis olmaz olamanaz çünkü.
 • haberleri kurcalarken fotoğrafını görüp ekşi sözlükte ilgili başlığı aradım. çünkü bu fotoğraftan rahatsız olan başka insanların da varlığına ihtiyaç duydum. yalnız olmadığımı hissetmek istedim. bu kadar kötü durumdayız.
 • polis okulunun kapısından normal bile girse piç kurusu olarak çıktığının göstergesidir.
 • yüceltme mekanizmasını götünden anlamış bir paralı katil adayı birey.

  mekanizmaya göre birey aşırı öfkesini yararlı işlere yönelterek hem kendi rahatlar hem de topluma katkısı bulunabilir. katkıdan kastım canavarca insan öldürmeye çalışırken sırıtmaz.

  kasap olabilir, boksör olabilir veya birçok kendini korumaya yönelik ve amacın rakibe zarar vermek değil kazanmak olduğu sporlara yönelebilir.

  bu polis mesleğine sahip(günümüz polisi genel olarak malum şahıs tarafından kiralandığı için meslek ismi henüz aynı) mahluk hayvanlığını gidermek için insanlara zarar vermeyi bir görev* edinmiş. kendisi ve yüce devleti rahatlasın, kimse onlara karşı gelmesin diye elinden geleni yapıyor, iş disiplini gerçekten inanılmaz.

  batıl inançlarım yok ama olsa idi isteyeceğim şey bunu yapan canlının çocuğunun da böyle davrandığını görüp kahrolması yönünde. tabi eğer kalbinde ufacık da olsa bir hayat varsa.

  ama olmadığı için din-para-güç sahip sahiplerinin tasması altında olacağından ne derlerse onu yapar ve en ufak bir arlanma hissetmez. parçala der parçalar, uslu dur der durur, uyutma vakti geldi seni der onu da yapar.