şükela:  tümü | bugün
 • insanı hayrete düşüren düşüncelerdir. tez yazdırır.

  "keşke arkasına bakmadan koşmasa şu insanlar"

  "hemen kaçmayın alır atarız bir yere"

  "nefesimi de bir tutayım bakalım ne olacak"

  "o da burada olsa benimle beraber mücadele eder miydi?" *

  bunlardan bazılarıdır.
 • ''bodrum terliği ile ne kadar hızlı koşuluyormuş'' ve '' lan çağdaş nerde'' .
 • arkana bak bi' sonraki başına düşmesin, arkana bak başını kolla. gaz maskene burnundan bastır gaz içeri giriyor, girdi amına koduğum girdi. bizimkiler nerde lan? el ele tutuşalım da kaybolmayalım bi' de birbirimizi aramakla uğraşmayalım. koşmayın ezmeyelim birbirimizi yavaş oluun.
 • lan şu bakkal açık galiba unutmadan 2 ekmek, 1 süt, bi de redbull alayım sonra aynen eve topuk.

  edit: evde tek başımayım, resmen paranoya oldum kafam aklım zihnim sıyrılmak üzere.. nşa hayatı karikatür tadında yaşamak isteyen biri olduğum için böyle bir entry girdim. kimse kızmasın. zaten moral bugün sıfırdı. aklıma geldi ve aynen yazdım.

  edit2: entrye dokunmadım düzeltme olmadı.
 • 'şu sokağa girmeyecektik orası çıkmaz sokaktı, yok o değil bu çıkmazdı yoksa diğeri miydi. amaaan yine yedik gazı bu kadar düşünürken ya ' (bkz: gazdan korksak eyleme gitmezdik)
 • "ulan şimdi bayılıp malak gibi yere yapışmasak bari"
 • 'atom bombası değil, el bombası değil, en fazla gözüm yanar burnum akar.' dı. nitekim bi süre sonra ya alıştık ya adreanlin etkisi %50 azalmaya başladı.

  arkadaşlar cidden bu el bombası değil bişey değil, olayı zaten bu 'insanları caydırmak'. kendinizi bir test edin çok bozmuyorsa(astım vb hastalıklar hariç). sikinizde olmasın zira benim tek düşüncem şuydu;

  'ben sana istediğini vermem faşist yavşak polis, ben ne cayarım ne yılarım. o gaz ağzıma sıçsa yoluma devam ederim.'

  ayrıca ek olarak; bu gaz bir harika dostum...
 • "oha yakıyor, çok yakıyor. arabaya çarpma, çarpmadan geçmem lazım. dayanabilirim, geçicek, çok yakıyor. grubu kaybetme, yakıyor."

  yemin ederim kaçtıktan ve yanma hissi geçtikten sonra farkettim ki üst solunum yolunu acayip iyi açıyor.
 • maskem yokken "limonum nerde, talcidli su da arkadaşta kaldı, birileri sıksa bari, peçetem bitti ya, burnumdaki sümüklerle arkadaşlara rezil oldum resmen, sirke var çantada ama kokusundan nefret ediyorum ya napsam" gibi düşüncelerken, maske bulduktan sonra aralarına "nefes alamıyorum resmen, allam alamıyorum nefes offf"u da eklediğim düşünceler bütünü. kısaca maskeyi salla, fular yeter; ama deniz/kayak gözlüğü iyidir.

  başka da bişi düşünmem arkadaş. gaz etkisi geçince, eyleme devam. caydıramazsın kiiiiiii*.
 • kusmamam lazım derken bir yandan yanındakinin elini bırakmamaya çalışmak gözler görmediğinden düşüp kalmamak için, bir yandan anneme olaylara karışmayacağıma parkta uslu uslu oturacağıma dair söz verip anneme yalan söyledim vicdanı yaparken ama en en büyük düşünce umarım üstüme o kapsül düşmez..
hesabın var mı? giriş yap