• benim aklımdan sırasıyla geçenler:

1.gaz : bir gazla kaçacak kadar ölmedik.
    2. gaz: bari arada birkaç dakika olaydı.
    3. gaz: bir mucizesin talcidli süt
    4. gaz: biz haşere değiliz o.ç.
    5. gaz: limon yok mu limon? (hırs ve hınç birikmesi)
    6-7. gaz : kıpırdamıyorum ulan bir yere gönder allahsız köpek! (sinir bozukluğu, öfke patlaması)
    8-10 gaz: şu kapsülleri alıp adamların ağızlarına, çok afedersiz götlerine sokacaksın. patlamalarını izleyeceksin. kaç saniyede ölürler? bağırsaklar patlar mı ki? (kısmı bilinç felci, öfkenin kontrolü ele geçirmesi)
    11. gaz: şu işin sonunu görmeden ölmesem bari.

henüz 12.yi görebilmiş değilim.evet içimdeki polis sevgisi bambaşka.
  • o patlama duyulduğunda: kafama gelme, kafama gelme, kafama gelme...
  • - toma gelmese bari.
  • 'atom bombası değil, el bombası değil, en fazla gözüm yanar burnum akar.' dı. nitekim bi süre sonra ya alıştık ya adreanlin etkisi %50 azalmaya başladı.

arkadaşlar cidden bu el bombası değil bişey değil, olayı zaten bu 'insanları caydırmak'. kendinizi bir test edin çok bozmuyorsa(astım vb hastalıklar hariç). sikinizde olmasın zira benim tek düşüncem şuydu;

'ben sana istediğini vermem faşist yavşak polis, ben ne cayarım ne yılarım. o gaz ağzıma sıçsa yoluma devam ederim.'

ayrıca ek olarak; bu gaz bir harika dostum...
  • "oha yakıyor, çok yakıyor. arabaya çarpma, çarpmadan geçmem lazım. dayanabilirim, geçicek, çok yakıyor. grubu kaybetme, yakıyor."

yemin ederim kaçtıktan ve yanma hissi geçtikten sonra farkettim ki üst solunum yolunu acayip iyi açıyor.
  • gaz değil de kondüsyon kötüymüş ya benim *
  • "ulan şimdi bayılıp malak gibi yere yapışmasak bari"
  • insanı hayrete düşüren düşüncelerdir. tez yazdırır.

"keşke arkasına bakmadan koşmasa şu insanlar"

"hemen kaçmayın alır atarız bir yere"

"nefesimi de bir tutayım bakalım ne olacak"

"o da burada olsa benimle beraber mücadele eder miydi?" *

bunlardan bazılarıdır.
  • lan şu ağaçmı, amk göz yaşartıcı atmasaydın bari önümü göremiyom, aha toma dedikleri bu galiba, anam havalandım, işedim mi lan her yerim ıslak, su dimi lan bu, uçuyorum ama ben. okulda beden hocası attıramamıştı ters takla bugüne kısmetmiş. bir bu eksikti gazı da ver amk. lan nefes alamıyom... vücudumdaki bütün deliklerden içime hava çekiyom kıçımdan bile çekiyom ama oksijen gelmiyor lan...

(bkz: bir daha biber dolması bile yemem)
  • yere ve mekana göre değişen şeylerdir.
    -ağızdan değil burundan nefes
    -ezilmesem bari
    -arkada kim kaldı
    -hepiniz orospu çocuğusunuz
hesabın var mı? giriş yap