• öyle bi içinden gelir ki öyle bir kesersin ki iletişimi bırak karşındakini sen bile anlamazsın neyin ne olduğunu.

beni bu hale getiren insan benim gibi sabırlı birini bu hale getirmek için müthiş bir çaba sarfetmiş olmalı.

kolay değil bıçak gibi kesip atmak.

herkes yapamaz.
  • takdir ettiğim tek huyum. sevmediğim insanlara karşı uyarı varmadan direk kestirip atarım. çok sevdiğim değer verdiğim sayılı birkaç insana da yapmışlığım vardır ama onlar da bunu bilirler ki o noktaya gelmemek için çok çabalamışımdır. hatta defalarca sözlü olarak söylemişimdir bak beni o noktaya getirme getirirsen seni hayatımda hiç tanımamış gibi yaparım diye. sağ olsunlar o kişiler de o noktaya gelmek istemişlerdir ki aniden tak diye kestirip atmışımdır artık çabalamak ne kelime varlığını bile hayatımdan silmişimdir adını bile unutmuşumdur. hatta bununla ilgili komik bir anım var. bu şekilde kestirip attığım insanlardan biriyle ortak arkadaşımızla içiyorduk o da lafı kendisine getirdi ismini söyleyerek. ben öyle birini tanımıyorum dedim çocuk şok oldu resmen verdiğim cevaba. dediğim gibi çok sevdiğim bir özelliğim.
hesabın var mı? giriş yap