• (bkz: murat canbolater)

hepsi sazının eri birbirinden değerli bir çok üstadlar izledim, dinledim, kimisini tanıdım. bu adamı tanımam etmem ama ne zaman bir videosuna denk gelsem kilitlenip kalıyorum bilgisayarın başında. aklımda hep hayal ettiğim ama parmaklarımın bir türlü beceremediği şeyi yapıyor. tam istediğim gibi çalıyor.
  • 2010'da videolarıyla karşılaşıp hayran kaldığım, gösterdiği gelişimle daha da hayran olmama sebep olan sağlam bağlamacı. hasan genç'in öğrencisi diye bir yorum okudum youtube'da, doğruluğundan emin değilim, hatta sanmıyorum.

sibel can'a çalmışlığı vardır, mustafa ipekçioğlu'ndan sonra.

üstteki mesajda linki verilen stüdyo kaydı ile daha dün karşılaştım, onlarca kez de dinledim. youtube yorumlarında bir ispanyol müziğinden alıntı olduğu yazıyor ama kaynak yok, bilen varsa yeşillendirsin.
  • son üç dört yıldır yutub'da vidyöleri izleniyor, kimi izleyenler ayılıp bayılıyor filan ne var ki hala bi' elinden tutanı yok. şimdi kendisinin zoruna gitmesin de, bu çocuk hüseyin kağıt'a mı kaldı lan?

bu çocuğun kabul görmüş iyi müzisyenlerle, dünyanın en iyi sahnelerinde konser vermesini engelleyen şey nedir okuyucu, bi' düşün bakalım. ulan hiç mi bunca zamanda iyi yapımcıya denk gelmedi, hiç mi iyi müzisyen dinlemedi bu çocuğu? bak altını çizerek söylüyorum; kendi çizgisinde evresel bi' icracı olabilecekken nasıl oluyor da görünmez kalıyor?

nerden baksan öteki sanat tarihi, nerden baksan piyasa...

şu da şurada dursun.

stüdyo kaydı
    final (entry'nin uygulamalı anlatımı parçanın tamamında ama dinlemeyin bence)*
  • sahne performansı konusunda ayrıca başarılıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=bdsofvibr-o
  • kararında süslediği elektro tınıları enfes ve tertemiz bir saz sanatkarıdır.

bülbülüm altın kafeste icrası için aşk ile buyrunuz:

https://youtu.be/v0udogybepi?si=grkpo1rjoacxvqfv
  • instagramdan gördük de geldik kardaş.bu nasıl bir çalmadır, nasıl bir yetenektir.kendisi bıdık yeteneği büyük adam.süper ötesi.kaydettik defalarca izlemek üzere elleri dert görmesin.
hesabın var mı? giriş yap