şükela:  tümü | bugün
 • bursa' da fsm caddesi üzerinde bir mekan. bana göre bursa' nın en iyi burgeri bu arkadaşlarda. ilk yediğimde tek köfteli yemiştim ve tadı beğensem de amerikan filmlerinde görüp özendiğim burger görüntüsünü bulamamıştım ama bir arkadaşın tavsiyesi üzerine 2 köfteli istedim son gidişimde. lan böyle peynirler ekmeğin üzerine doğru akıyor falan enfes bir görüntüydü. içine ne koyuyorlar sormadım açıkçası ama köfteleri muazzam leziz. içi sulu sulu enfes bir burger köftesi ki muhtemelen kendileri yapıyorlardır onu.

  mekan, dekor, mekandaki müzikler zaten çok güzel. ben oradayken guns n' roses çalıyordu mesela.
 • bursa'da bu kalitede burger bulmak gerçekten zor. utanmasam türkiye'deki en sulu burger diyeceğim. menüde de tempura soğan halkası, corned beef falan gibi maceracı sulara da açılmışlar.

  iki tane genç tip işletiyor, sevgili ya da evliler sanırım. yıllardır bursa'ya uğradığımda dışarıda doğru dürüst vakit geçirmiyordum, burası önyargı yıkan yerlerden birisi oldu.
 • güzel bir burgerci. açılalı 6 ay olmuş. tek köfte hamburger yedim, gayet lezzetliydi. samimi bir dükkanları var, umarım şansları yaver gider bu işe devam ederler. iyi niyetli kişilerce işletiliyor olduğu da belli.
 • skully's burger ile beraber bursa'ya son dönemde renk katan bir diğer hamburger restoranı. hiç kıyaslamıyorum, her ikisi de ziyadesiyle mutlu ediyor.

  big bear burger, kaburger 'i, sempatik ve güleryüzlü çalışanları ve kasa yanındaki lezzetli kurabiyeleri ile * müdavimi olunası sıcacık bir mekan. tavsiyedir.
 • herkes gibi onu da sevdik, gitti.........
 • ekşi sözlük beğenmeme timinden sıyrılarak, ekşi sözlük'te okuduğum entrylere binaen gittiğimiz ve memnun kaldığımız yer. güleryüzle karşılanıp, kaliteli tatla ağırlandık. konsept güzel ve başarılı.