şükela:  tümü | bugün
 • hakkındaki tek bilginin bilet fiyatı olduğu festival. beklemedeyiz
 • sonu (bkz: isle of dreams) gibi olmasa bari dediğim festival. o da hesapta birden çok sahne ve günden oluşuyordu. sonra bir baktık, yok.

  edit: şöyle bir tablo oluşturulmuş link jeremy ve nastia'nın hatrına gidebilirim.
 • yerel line up larındaki haksız şekilde birilerine verildigi soylenen saatler ve yine lokal line up içerisinde haksiz olaylar döndüğüne yonelik haklarinda paylaşılan tepki yazılarını facebook üzerinden sildiği söylenen müzik festivali.

  festival komitesi gelen tepkilerden sonra açıkladığı line up i facebook'dan silmiş ve alakalı hangi yorum varsa otomatik olarak uçurmuş durumdaymış. line up icerisinde yeterliliği olmamasına rağmen bir çok hakeden insan yerine yazilan isimler tepki almis.

  artık son yillardaki bu line up ranti yuzunden turkiyede muzik festivallerinin ne kadar ciddi oldukları anlaşılmıyor fakat türkiyede yıllardır elektronik müzik üreten nice isimden tepki alip bu insanlara bu kadar geniş tabanlı bir festivalde yer vermemeleri ve insanların adını bile duymadıkları kişileri türkiyenin en başarılı isimleri adı altında paketleyip ortamı yanlış yönlendirici hareketleri biz elektronik muzik severlerin icinede kurt dusurmuyor degil.. umarim turkiyenin her anlamda sikintili oldugu su gunlerde en cok ihtiyacimiz olan muzik sahnesi ve festivaller bu sorunlari asarlar, bu sonucta neredeyse tum festivallerin ortak sorunu son yillarda. hatasini duzelten her olusum kazanir, bugun hatalarda israr edenlerin hali toplumun her alaninda ortada.

  tanım : merakla beklenen müzik festivali.
 • bir festival değil etkinliktir.coca cola tatafından desteklenmektedir.dışarıdan yiyecek getiremezsiniz..tamamen ticaridir.gitmeyin...
 • 330 tl kamp +. 3 gün festival tutarı yemek yol ve diğer giderler hariç

  tanım : big soygun
 • ayrıntılı bilgisi olan arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirse çok makbule geçerdi
  tanım : yazın olayı
 • aşırı pahalı bulduğum festival.

  türkiye şartlarında çalışan biri olarak bu festivale 250-350 tl gibi bi parayı hayatta vermeyeceğim festival. gerçi ben normalde suma beach'e giriş fiyatını da aşırı pahalı buluyorum 60 tl nedir arkadaş? bir şezlong bir şemsiye o kadar eder mi yani? abartmayın!

  yani eğer bir efecan, berak su, tayland değilseniz ve babadan doğma paralı değilseniz o festivale gitme olasılığınız çok az arkadaşlar. türkiye şartlarında çalışıyorsanız demiş miydim?
 • erkinlik alanından bildiriyorum.festival den çok bir pazarlama alanı gibi tasarlanmış.tuvaletler her zamanki gibi rezil durumda.yiyecek içecek kazık dercesinde pahalı.sahne ışıklarını tasarlayan geri zekalıya bi kaç avrupa festivaline gitmesini tavsiye ediyorum.kaynakçı gözlüğü takmak lazım ışığı kırmak ıçın.şimdilik herşey beklediğim gibi kötü gidiyor.
 • cumartesi veya pazar gününe (tek günlük) 2 adet bilet aradığım festivaldir.
 • bir arkadaşımın davet etmesi üzerine hiçbir hazırlık yapmadan katıldığım festival. ortam gayet güzel ve festival içerisinde yiyecek içecek fiyatları da aşırı pahalı değil. yalnız, bazı müzikleri dinlerken sarhoş olmak bile yeterli olmuyor, yanında insanlar patlarken, sen sadece dans ediyorsun.**