şükela:  tümü | bugün
 • hakkındaki tek bilginin bilet fiyatı olduğu festival. beklemedeyiz
 • sonu (bkz: isle of dreams) gibi olmasa bari dediğim festival. o da hesapta birden çok sahne ve günden oluşuyordu. sonra bir baktık, yok.

  edit: şöyle bir tablo oluşturulmuş link jeremy ve nastia'nın hatrına gidebilirim.
 • yerel line up larındaki haksız şekilde birilerine verildigi soylenen saatler ve yine lokal line up içerisinde haksiz olaylar döndüğüne yonelik haklarinda paylaşılan tepki yazılarını facebook üzerinden sildiği söylenen müzik festivali.

  festival komitesi gelen tepkilerden sonra açıkladığı line up i facebook'dan silmiş ve alakalı hangi yorum varsa otomatik olarak uçurmuş durumdaymış. line up icerisinde yeterliliği olmamasına rağmen bir çok hakeden insan yerine yazilan isimler tepki almis.

  artık son yillardaki bu line up ranti yuzunden turkiyede muzik festivallerinin ne kadar ciddi oldukları anlaşılmıyor fakat türkiyede yıllardır elektronik müzik üreten nice isimden tepki alip bu insanlara bu kadar geniş tabanlı bir festivalde yer vermemeleri ve insanların adını bile duymadıkları kişileri türkiyenin en başarılı isimleri adı altında paketleyip ortamı yanlış yönlendirici hareketleri biz elektronik muzik severlerin icinede kurt dusurmuyor degil.. umarim turkiyenin her anlamda sikintili oldugu su gunlerde en cok ihtiyacimiz olan muzik sahnesi ve festivaller bu sorunlari asarlar, bu sonucta neredeyse tum festivallerin ortak sorunu son yillarda. hatasini duzelten her olusum kazanir, bugun hatalarda israr edenlerin hali toplumun her alaninda ortada.

  tanım : merakla beklenen müzik festivali.