şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de birçok insanın en çok beğenidiği burger king ürünü olsa da, whopper gibi dünya'nın her yanındaki burger king'lerde bulunmaz.
  • ufacık halimle ben bile doymadım bu meretle. big sıfatının hakkını vermeye davet ediyorum yetkilileri. o ne öyle kuşa çevirmişsin güzelim nimeti.
  • köfte bazında whopper'dan farklı olup olmadığı meçhul. bir yerlerde yazıyor mudur acaba?
  • geçenlerde galatasaray'daki burger king şubesinde yerken farkettim, bunlar etin gramajını azaltıp, arasına da bir dilim ekmek eklemişler, big mac çakması olmuş resmen.. heryerde öyle mi emin değilim ama eski tadı yok kesinlikle...
  • müzetavi bir egoisttir kendileri.
  • arasına ekmek koyarak boktan bir şeye çevirmişlerdir. adına da bir de extra eklemişler. porsiyonu extra küçült, arasına fazladan ekmek koy, extra mı oldu şimdi? hayır bir de şubelerinde "extra istemiyorum, big king istiyorum" dediğinizde, "beyefendi ikisi aynı, sadece arasında ekmek var" deme pişkinliğinde olan çalışanlar ile iyice soğudum bu burgerden yemin ederim. en sevdiğim hamburgerdi halbuki...
  • gece gece uykularımı kaçırandır. bağımlılık yapıyor durduramıyoruz.
  • gotune koydugumun amerikasinda olmayan bir hamburger. sirf bu yuzden her gece basimi yastiga koydugumda hayatimin geri kalani icin son derece fundamental bir karar uzerinde saatlerce 'acaba her seyi satip turkiyeye kesin donus mu yapsam' diye dusunuyor ve ter icerisinde kaliyorum.

ne kebap ne yildo, hic biri umrumda degil dostum (yalan, kebap tabi umrumda ama burda da var ayrica yildo'nun basligini da burdan okuyup youtube'dan izleyebiliyorum) ama big king. amerikalilarin icat ettigi seyi amerikada bulamiyoruz. thanks obama.
  • doyurmayan burger king ürünü. 2 tane yesem ancak doyarım, bunun yerine double whopper yenmeli.*