şükela:  tümü | bugün
273 entry daha
 • bu dizinin ikinci sezonunun geleceğini ilk ben söylemiştim. kanıt: (bkz: #68224216) tabii o zamanlar bu kadar ayağa düşmüş mainstream bir dizi değildi.

  herkesin üşüştüğü şeylere inanılmaz alerji geliştirdiğim için ikinci sezonunun berbat başlaması beni sevindirdi.

  ben şimdi gizli kalmış altyazısı dahi gelmeyen -allahtan- güzel dizilerime döneyim.
 • üstteki arkadaşın aksine ikinci sezon iyi basladi. zaten yuksek tempolu bir dizi değildi kendi dinamiğine göre gidiyor. he ilk sezonda bitirilmeli miydi evet ama bakalim bu sezon kim ölecek ?
 • bir bu bir de 13 reasons why tek sezonda bitirilmesi gereken dizilerdi. diğerinin devam sezonu saçmaydı bakalım bu nasıl olacak.
 • diziyi özlemişim, sanki ilk bölüm de ölen tecavüzcü için bir üzüntü ve güzelleştirme yapılmış gibi geldi.. ikinci bölüm de daha netleşir galiba.
 • pazartesi günü eve koştura koştura gitmemi sağlamış dizi. inanılmaz merak ediyordum yeni sezonu, çok iyi bir bölümle açılış yaptılar. kraliçemiz madeline martha mackenzie başta olmak üzere monterey beşlisini oluşturan bütün kadınları ayrı ayrı özlemişim.

  meryl streep öyle oynamış ki bu bölümden sonra sadece okyanusu seyretse gene emmy alır. reese witherspoon'la olan sahneleri çok eğlenceliydi ve diyaloglar çok yerinde yazılmıştı.

  --- spoiler ---

  ''you know, the other day i was with some friends, and their sons were not a patch on your dad. not a patch. i felt so angry—angry—you know, that their mediocre, second-rate, pudgy, balding, middle-management sons are still alive.''

  --- spoiler ---

  madeline'ın ''i don’t gıve a fuck i don’t care about fuckıng homeless people'' diye kudurduğu sahnede de kendimi tutamadım güldüm kendimi çok kötü hissediyorum. :(
96 entry daha